Wpis z mikrobloga

@pekak: miałem i ifona i ajpada, nawet z jail breakiem nic nie dało się ustawić a i okazyjnie łapał restarty x D aplikacje wyglądają inaczej niż na androidzie i to tyle

klawiatury nie zmienisz bo wywala do stockowej która jest najgorszym g0wnem jakie widziałem, chyba że poprawili bo nawet w s6 wywalało swiftkeya
domyślna przeglądarka zamula, "inne" które są nakładkami sypią bugami albo żrą baterię bo apple uniemożliwił produkcji na innym
@jacieniemog28: wow to miałeś chyba jakiś serio bubel, bo ja nie napotkałem na żaden z tych problemów, o których wspominasz. Apple wymaga trochę innego korzystania z urządzeń niż Android / Windows i jak się przyzwyczaisz do ich trybu to serio jest wygodne i proste. Ja rozumiem, że każdy ma inne preferencje i są ludzie, którzy z Androida wyciągną dużo więcej niż iOS, ale ja wolę system Apple i nikt mi nie
Apple wymaga trochę innego korzystania z urządzeń niż Android / Windows i jak się przyzwyczaisz do ich trybu to serio jest wygodne i proste.


@pekak: marketingowy bełkot

prawda jest taka że używanie iosa to tylko sekciarstwo i dzbaniarstwo, nie można po prostu czegoś zrobić, trzeba używać stockowych aplikacji albo idiotycznego itunes

zabecz owieczko, kasa im leci a system dziś jest ograniczony i mniej rozwinięty niż windows mobile czy android
@jacieniemog28: ehehe no #!$%@? sobie tak dalej i masturbuj sie do swojego xiaomi. Ja serio nie mam nic do Androida i jego użytkowników, ale zawsze bawią te komentarze nienawistnych hejterów, którzy jedyne z czego korzystali to tanie chińskie androidy i dwa razy bawili się iphonem kolegi.

Aż tak cię to boli, że ktoś wydaje swoje pieniądze tak jak mu się podoba?
na andrucie i windowsie jest przeglądarka plików, nie ma idiotycznego """""""""""""""""""""""""ekosystemu""""""""""""""""""""" do PODSTAWOWYCH rzeczy

wnętrzności produkują takie same jak inni, nawet od innych je skupują

a wy twierdzicie że są nie wiadomo czym, to jest to samo co wszędzie indziej tylko ładniej wygląda i ma ładniejszy marketing i kosztuje krocie, nic poza tym
@jacieniemog28: kek ale ja nie twierdzę, że jest nie wiadomo czym, nawet napisałem o tym, że dla pewnych osób Android będzie dużo bardziej funkcjonalnym systemem niż iOS XD

DLA MNIE jest wygodniejszy i prostszy w obsłudze. MI nie podoba się Android i telefony z Androidem. Mam już twoje pozwolenie na wydawanie pieniędzy tak jak MI się podoba, czy nadal będziesz twierdził, że wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie wygodniejsze?
@jacieniemog28: jaką ideologię? XD ideologią jest to, że wolę korzystać z ekosystemu apple zamiast androida i windowsa? że uważam, że ten system działa w inny sposób niż Android? czy może ideologią jest to, że wolę design produktów Apple od Samsunga? xD
wow to miałeś chyba jakiś serio bubel, bo ja nie napotkałem na żaden z tych problemów, o których wspominasz. Apple wymaga trochę innego korzystania z urządzeń niż Android / Windows i jak się przyzwyczaisz do ich trybu to serio jest wygodne i proste. Ja rozumiem, że każdy ma inne preferencje i są ludzie, którzy z Androida wyciągną dużo więcej niż iOS, ale ja wolę system Apple i nikt mi nie wmówi, że
@pekak: piszesz o tym jakby apple zrobił coś wyczynowego a tak naprawdę to ograniczyli funkcjonalność do minimum i spięli wszystko jedną aplikacją, bezsens

to samo ma android tylko nie jest tak spięty, a zrobiony po ludzku, jak każdy inny system