Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja w wieku 27 lat:
Od końca szkoły (skończyłem technikum) pracuję w Januszexie, utrzymuje się sam, wynajmuje kawalerkę, miesięcznie udaje mi się odłożyć 100-200 zł. Na wakacjach ostatni raz byłem jeszcze w czasach szkolnych.
Moja siostra w wieku 20 lat:
Mieszka w dwupokojowym mieszkaniu swojego faceta, dwa razy w roku jeździ na zagraniczne wakacje, kupuje sobie ciągle nowe ubrania i kosmetyki, chwaląc się nimi na instagramie. Nigdy nie pracowała, nie licząc zbiorów truskawek na wakacjach w wieku 16 lat.
I niech mi ktoś powie, że różowe nie mają łatwiej w życiu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zalezie #pracbaza #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 73
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem dlaczego przez te 7 lat nie zrobiłeś nic, żeby poprawić swój byt. Zakładając, że potrzebujesz ok 600 godzin by zdobyć umiejętności językowe na poziomie B1 mógłbyś przez 2 lata uczyć się niemieckiego po 1-2 godziny dziennie, do tego podszkolić się w języku angielskim na solidne B2 lub C1 i po 3-4 latach mógłbyś pójść z 2 językami do pracy w jakimś korpo za 3-4 k na rękę. Jak
@Kowixx: Locha z mieszkaniem - wyborny żart. Chyba, że mieszkanie po rodzicach albo obciążone kredytem na 35 lat. #p0lki ze względu na indolencję umysłową średnio zarabiają mniej niż mężczyźni i w dodatku sporo wydają na te różne szmatki. Jak tu oszczędzać, kiedy trzeba pokazać się przed koleżankami?