Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja w wieku 27 lat:
Od końca szkoły (skończyłem technikum) pracuję w Januszexie, utrzymuje się sam, wynajmuje kawalerkę, miesięcznie udaje mi się odłożyć 100-200 zł. Na wakacjach ostatni raz byłem jeszcze w czasach szkolnych.
Moja siostra w wieku 20 lat:
Mieszka w dwupokojowym mieszkaniu swojego faceta, dwa razy w roku jeździ na zagraniczne wakacje, kupuje sobie ciągle nowe ubrania i kosmetyki, chwaląc się nimi na instagramie. Nigdy nie pracowała, nie licząc zbiorów truskawek na wakacjach w wieku 16 lat.
I niech mi ktoś powie, że różowe nie mają łatwiej w życiu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zalezie #pracbaza #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 73
  • Odpowiedz
Bedac kobieta nie robilby doslownie nic, dostalby wszystko na tacy.


@AnonimoweMirkoWyznania: No nie wiem, miałam w życiu okres, że nie robiłam dosłownie nic (ani nauki, ani pracy, ani znajomych), a jakoś nic pozytywnego to nie przyniosło. A potem to ja często byłam tą, która zagadywała, zapraszała, płaciła itp. Coś wymyślasz chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skoro ewidentnie Cię nie stać, po co wynajmować kawalerkę? Spokojnie zaoszczędzisz kilka stówek, wynajmując pokój.


@Feretere:
Dokładnie, wynajmij pokój z obcymi ludźmi, kąp się w jednej wannie, którą po sobie umyją albo nie. Wysł#!$%@? dźwięków imprez, kiepskich rapsów zza ściany albo bolcowania współlokatorki. Albo sam chciej to robić, ale każdemu będzie przeszkadzać.
Kłóć się z ludźmi o to, że nie potrafią po sobie umyć obsranego kibla albo w drugą stronę- wysł#!$%@?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1) Znajdź sobie bogatą dziewczynę (pewnie będzie koło 40-stki, ale za to już z własnym mieszkaniem. Różowe paski też się muszą na to godzić jak chcą bezpieczeństwa finansowego)
2) Zwiąż się z bogatym gejem
3) Na wakacje wcale nie trzeba mieć góry hajsu, jeśli potrafisz planować
4) Pamiętaj o tym, że nie "różowe paski mają łatwiej", tylko niewielki odsetek najładniejszych różowych pasków ma łatwiej. Większość pracuje na siebie i zarabia
  • Odpowiedz
naprawdę wierzysz, że na każdą (nawet absolutnie przeciętną i poniżej) różową czeka bogaty i szlachetny facet, gotowy jej za nic zapewnić mieszkanie i wygodne życie? Idąc tym tokiem rozumowania i faktem że płci jest w Polsce po równo (z lekką przewagą różowych, ale to bardziej 60+), każdy facet w Polsce ma własne mieszkanie i pracę 6k+ oraz chęć na zapieprzanie całe dnie na niepracującą loszkę. Serio?


@caslin: Nikt nie twierdzi że
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Oczywiście, że większy odsetek kobiet jest ekonomicznie zależny od mężczyzny, niż mężczyzn utrzymywanych przez kobiety. Wynika to z kwestii historyczno-kulturowych oraz czysto biologicznych (ciąża, karmienie piersią i opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym słabo idą w parze z karierą zawodową). Ale czy to znaczy że ten odsetek (znowu - nie wszystkie różowe) ma lepiej? Czy siedzenie na tyłku i modlenie się, by niebieski nie miał pieroga na boku, jest takie
  • Odpowiedz
@Feretere:
Mieszkam sam właśnie po to by się nie zastanawiać czy potencjalny współlokator dokwaterowany przez właściciela będzie #!$%@? czy nie.
  • Odpowiedz