Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja w wieku 27 lat:
Od końca szkoły (skończyłem technikum) pracuję w Januszexie, utrzymuje się sam, wynajmuje kawalerkę, miesięcznie udaje mi się odłożyć 100-200 zł. Na wakacjach ostatni raz byłem jeszcze w czasach szkolnych.
Moja siostra w wieku 20 lat:
Mieszka w dwupokojowym mieszkaniu swojego faceta, dwa razy w roku jeździ na zagraniczne wakacje, kupuje sobie ciągle nowe ubrania i kosmetyki, chwaląc się nimi na instagramie. Nigdy nie pracowała, nie licząc zbiorów truskawek na wakacjach w wieku 16 lat.
I niech mi ktoś powie, że różowe nie mają łatwiej w życiu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zalezie #pracbaza #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 73
vision: @wykopek12345

Gdzie OP sie z kogos nasmiewa? OP stwierdza fakty. Kobieta na poziomie easy, a mezczyzna na poziomie hard. O tym jest temat a nie o tym co mogl. Bedac kobieta nie robilby doslownie nic, dostalby wszystko na tacy. Facet by zagadal, zaprosil, zaplacil, odwiozl, zaskakiwal, potem zalatwil mieszkanie itd. itd. A bedac mezczyzna musi osiagnac wszystko sam, co juz samemu stwierdziles.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania naprawdę wierzysz, że na każdą (nawet absolutnie przeciętną i poniżej) różową czeka bogaty i szlachetny facet, gotowy jej za nic zapewnić mieszkanie i wygodne życie?
Idąc tym tokiem rozumowania i faktem że płci jest w Polsce po równo (z lekką przewagą różowych, ale to bardziej 60+), każdy facet w Polsce ma własne mieszkanie i pracę 6k+ oraz chęć na zapieprzanie całe dnie na niepracującą loszkę.
Serio?
ja prdl.. gdzie ci faceci? Mieć ból dupy o to, że siostra (czyli kobieta) ma lepiej. Czy tobie OPie nie jest wstyd wyrażać takie myśli? Mi by męska duma nie pozwoliła, a dwa - ja bym się cieszył gdyby moja siostra miała lepiej ode mnie (aktualnie nie ma źle, ale ma gorzej). Ja jako mężczyzna zawsze gdzieś mam w głowie to, żeby mojej mamie na starość niczego nie brakło, siostrze jak się
vision: @caslin

Piekny i bohater? Nie. Ale wciaz nic nie musi robic, zeby byc w zwiazku. To nas arbitralnie, wbrew naszej woli zmusza sie do orbitowania. A kobieta nie robi doslownie nic, zagadac ma facet, zaprosic facet, placic facet. Na samych randeczkach kobieta moze oszczedzic. Bycie kobieta to jest easy mode, a bycie facetem to ciezki poziom trudnosci, a jak ma sie slaba morde (dla kobiet slaba morda to ponizej 7/10)
@AnonimoweMirkoWyznania związek "żeby z kimkolwiek być" nie ma absolutnie żadnej wartości. Albo dwie osoby chcą siebie nawzajem i są dla siebie wyjątkowe, albo tworzą się takie właśnie patologie jak jakieś chore orbitowanie.
Z niebieskim płacimy za randeczki (oraz wszystko inne) na przemian i jakoś nie mam z tym problemu.