Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to jest ta slynna #logikarozowychpaskow ?
Mam przyjaciółkę do ktorej od kilku lat probowalem podbijać. Ona zrobila sobie ze mnie tampon emocjonalny. W ciągu roku ostatniego przeżyłem chyba jej 4 chłopaków, zdążyłem sie zakochać w niej kilka razy i znienawidzic. Po kazdym zwiazku nieudanym trwajacym kilka tygodni przychodziła do mnie sie wyplakac i wyzalic, ja ją pocieszalem i mialem nadzieje ze będzie ze mna ale wiecznie słyszałem ze ona nie chce juz nikogo bo faceci to gnoje i nie jest gotowa na zwiazek. Po czym za dwa tygodnie znajdowala jakiegos zlewała mnie a potem jak nie wyszlo telefon i wpadała sie wypłakać. Dwa razy nawet na noc zostala bo byla zalamana, probowalem cos zdzialac ale tekst zaraz ze za kogo ja ją mam, ze jestesmy przyjaciółmi. Ostatnio przyszla do mnie zapłakana bo okazalo sie ze jest w ciazy, drugi miesiac a najlepsze ze nawet nie zna goscia bo widzieli sie raz w jakims klubie i poszli do hotelu. I płacze że była pijana i to moja wina bo wtedy z jakimś facetem sie rozstala a ja ją olałem. No olałem bo przychodzi tylko jak potrzebuje wylać swoje żale. I oczywiscie ja glupi ja pocieszam ze będzie dobrze jak frajer znowu. Najlepsze ze na drugi dzien dzwoni do mnie i gada ze ja to jestem fajny facet, ze moze bysmy sprobowali byc razem i ze zawsze mnie za dobrego goscia uwazala tylko na mnie nie zasluguje XD kuźwa zaplodnił ja jakis typ z knajpy i zostawił na lodzie a ona mysli ze się teraz jakims obcym bekartem zaopiekuje spłodzonym po pijaku XD juz nawet nie wiem co mam jej powiedziec bo wydzwania z plqczem ciagle

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 185
@AnonimoweMirkoWyznania Kłamstwo w pierwszym zdaniu.
Nie, nie masz przyjaciółki, to nigdy nie była przyjaźń.
Ty się z nią nie przyjaźniłeś tylko chciałeś dostać dziewczynę za dobre sprawowanie a ona jeszcze gorsza, bo nie dawała Ci przyjaźni tylko brała z Ciebie to na co miała ochotę nie dając nic w zamian. Nie nazywaj tego proszę przyjaźnią i kończ te znajomość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: friendzone to najgorsza rzecz pod słońcem, a już opisana przez Ciebie historia aż fizycznie mnie zabolała. Nie daj się wmanipulować w związek z nią - choć logiczny umysł podpowiada Ci prawidłowo, czyli się w to nie pakować, to nadejdzie taki moment, że zaczniesz sobie racjonalizować i przekonasz sam siebie, że spoko, luz, marzyłeś o niej tyle czasu, że przebolejesz bombelka. W tej sytuacji jest naprawdę jedno, jedyne wyjście: urwanie kontaktu.
ruchaj ją bez gumy póki jest w ciąży, jak zacznie się pojawiać brzuch to rzuć, wyśmiej i powiedz, że za kogo się ma - przecież jesteście tylko przyjaciółmi.

Jak mawiał Hank Moody: revenge is a dish best served with my dick.


@Bover:

poruchaj se trochę i ją zostaw po porodzie elo


@GrzegorzPorada:

pomysł dobry pomijając, że to niskiej jakości bait, ale

w takich sytuacjach to najpierw proponuje sprawdzić czy kobieta