Wpis z mikrobloga

#!$%@?ła się #!$%@? akcja ale do reczy...
Wczoraj między godziną 20 a 4 w nocy spod moich drzwi ktoś #!$%@?ł pudełka z moim cateringiem przygotowanym na kolejny dzień. Rano dowiedziałem się od sąsiada z drzwi obok że o godz 1:00 jeszcze wszystko było i się zastanawaił czy nawet mi tego nie schować. No ale niestety ktoś sie nie bał i #!$%@?ł dzisiaj rano już podłączyłem go pro przez judasza i zobaczę co z tego wyjdzie.
Do tego myślę nad pozostawieniem kartki z informacją że niby wiem kto to zrobił i żeby się sam zgłosił, co o tym myślicie?
Do tego pytanie nawet jak nagram kto to był co zrobić najlepiej z tym dalej? Myślałem również by zostawić puste opakowania by złapać złodzieja.
Mirko co robić!?

#mirkokoksy #dieta #csiwykop #zlodzieje #kiciochpyta #pytanie ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_BXx4AbjqWFvHzQR2yYdAlJI1Q1ooNgJ0.jpg
  • 115
@Surrealizm: @m0rdeczka: Tez mi kiedyś ktoś #!$%@? spod drzwi boxy. Idąc #!$%@? na przystanek zobaczyłam jak babka sobie niesie pudełko z moim jedzeniem, więc podeszłam do niej i zapytałam gdzie ma resztki godności.
Tlumaczyła się, że myślała że one tak o po prostu leżą i obiecała już ich nie kraść.
Efekt był taki, ze każda torbe z boxami otwierała i sobie zabierała tylko to co wydawało się smaczne. ¯\_(ツ)_/¯

Nie
@Herostrates94 jeszcze mnie boli zawsze niewolnicza mentalność Polaków. Jak ja tym gardzę. I to ma 95% społeczeństwa. Pracowałem na budowie. Pierwszy miesiąc byłem jedynym Polakiem w firmie i montowaliśmy 4-5 elementów dziennie. Praca szła normalnie. Przyjechała ekipa Polaków. Mówię im jak pracujemy ile robimy itd. #!$%@? to, że pracowaliśmy na godziny, nikt za akord nic nie dostawał, poza bólem stawów i skinieniem czoła bossa. Polacy wpadają "szybko szybko!" 10-11 elementów dziennie. Zlani
Ja myślę, że typowo polska jest przede wszystkim jedna przywara: dziwne poczucie, że wszelkiego rodzaju przejawy cebulactwa są wyłącznie domeną Polaków.


@Herostrates94: @Jerry664:

Może i macie odrobinkę racji, ale pogadajcie sobie z Amerykanami, Żydami etc. To nie jest kwestia narodowości, to jest kwestia światopoglądu. Progresywne, lewicowe poglądy? Wychodzi pogarda i nienawiść do "swoich" (trochę na pokaz, bo w szczerszej rozmowie wychodzi nienawiść do innych, ale tylko białych).
@Surrealizm: zajmuje się rozwożeniem tych paczek z szamą, no i wiadomo po dostarczeniu zawsze fota paczki pod drzwiami i o ile od dwóch miesięcy te zdjęcia się nie przydawały (nie wiem inny rejon czy co) tak na początku mojej pracy średnio raz w tygodniu szefo mnie prosił o zdjęcie dla potwierdzenia dostawy, bo #!$%@? a miałem raptem 30 przystanków więc mała skala.
@Surrealizm wstań o 1, zbierz pudelka, delikatnie otworz jedno i wsyp środki przeczyszczające, zostaw pod drzwiami. Następnego dnia po kradzieży powies informacje ze zdjęciami co było w jedzeniu. Można dodać jeszcze fragment robaków/fekaliów czego chcesz. Bon apetit.
@Surrealizm:

Weź pudełko. Zesraj się gdzieś i uformuj z gówna tak jakby kotleta - burgera. Polej go sosem z faktycznego mięsa, żeby nie zalatywało tak bardzo. Pomidorek, sałata itp. Pakujesz wystawiasz. Myślę, że więcej nie zje... no chyba że mu zasmakuje nawet gówno jeżeli będzie za darmo.