Wpis z mikrobloga

Tak do mnie właśnie doszło. Teraz politycy chcą zrezygnować z prac domowych dla kaszojadow w podbaza. Czyli kaszojady w wieku 13 lat będą kończyć szkołę nie nauczone pracy nad sobą z brakami w nauce. Równocześnie od lat otwiera się mnóstwo szkół wyższych prywatnych gdzie wystarczy przelew i 30 % z matury teraz do tego dołączyły uczelnie medyczne kształcące lekarzy. Więc za 15 lat będzie mnie leczył lekarz co nie ogarniał matmy na poziomie gimbazy, pracy nad sobą nie zna, egzaminy na studbaza zdawał wykuwając abcd , egzamin końcowy po studbaza też abcd, XDDD jak mnie prawie nie zabije to będę mogła go pozwać zatrudniając prawnika który matmy też nie kumał, nawet historii nie bo to trzeba by wykuwać w domu a pracę domowe są be, egzaminy na studiach to abcd, prac na studiach żadnych więc typ będzie stękał na sali sądowej XD koniec końców zawsze będzie mógł mnie zabić inżynier co nigdy nie robił żadnej pracy domowej, matmę umie na poziomie licbazy, zadania na polibuda wykuł na pamięć, sprawozdań nigdy nie pisał no bo od lat polibudy zrezygnowały z tej formy zaliczeń bo gowniaki nie nauczone. I teraz jadę jego mostem ten się zawala i następuje koniec tej zacnej historii. Zajebiście XDDD ( ͡ ͜ʖ ͡) #rozkminy #podbaza #studbaza
  • 101
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: przepraszam bardzo, ale co to za bełkot? tekst napisany jakby przez typowego "polityka z wykopu" 100% #!$%@? o niczym, zero konkretów i same ogólniki powymyślane pod swoją tezę. aż dziw mnie bierze, że ludzie są w stanie coś takiego przelewać na "papier" i nie wstyd im tego publikować xD
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: mieszkam w UK, moj syn ma 10 lat i zadnych prac domowych, ale na lekcjach przerabiaja tyle materialu i w taki sposob, ze dzieciaki zostawiaja polskie dzieci i ten #!$%@? system szkolnictwa daleko w tyle. Twoj post jest tak okrutnie glupi, ze ciezko go skomentowac.
  • Odpowiedz
@Castellano: a bo ludzi boli jak się ruszy temat prac domowych wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) za 10 lat zobaczycie. Ja już to widzę po znajomych. Ci co rzucali plecakami w podbazach potem piszczeli przed maturą wydając kupę kasy na korki żeby zdać te maturę na 40% xd plus jak te kaszojady sobie poradzą w późniejszym życiu to ja nie wiem. Praktycznie każda umiejętność s życiu to
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: oczywiście że tak. Mam dwójkę dzieci w tym systemie i warte jest to każdej złotówki.

8 godzin angielskiego tygodniowo, informatyka (lego mindstorms, scratch) od zerówki :)
  • Odpowiedz
@szynszyla2018 jedno jest pewne. Nie masz pojęcia o czym piszesz, a Twoje rozkminy nie mają żadnej wartości merytorycznej. Skoro tak dobrze idzie Ci praca nad sobą, to polecam doczytać w temacie i dopiero wtedy marnować miejsce na serwerach swoimi tekstami. … albo to bait, to wtedy 2/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4: zależy od dziecka. Jest jakiś tam procent dzieci co uczy się z lekcji. Spośród moich znajomych to tak na oko 15 % uczniów. Cała reszta się tak nie nauczy. Najlepiej byłoby dostosować system nauczania pod konkretny model psychologiczny dziecka, a nie narzucać na wszystkich jednego. Są jeszcze totalne przegrywy jak np ja co nic z lekcji nie wynosiło bo siedzenie od rana w zimnej sali w tłumie innych kaszojadow mnie
  • Odpowiedz
czaj to, że w wielu prywatnych szkołach nie ma i nigdy nie było prac domowych, lekcje są krótsze niż w państwowych a wyniki jakoś i tak są lepsze :)


@assninja: bo na wejściu mają lepszy materiał.
Prace domowe są przede wszystkim dla słabszych uczniów, bo to dla nich okazja żeby nadgonić za lepszymi.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: prace domowe w polskim wydaniu to głupota. tego jest po prostu o wiele za dużo. a oprócz pracy domowej trzeba się jeszcze nauczyć do sprawdzianu czy kartkówki. a gdzie miejsce na jakieś dodatkowe zainteresowania? to jest patologia i to trzeba zmienić.
  • Odpowiedz