Wpis z mikrobloga

Za miesiąc idziemy z moim #rozowypasek na #slub, a ona już musi mieć sukienkę xD. Od tygodnia przegląda różne strony i z moją pomocą zostały dwie i ja już nie wiem, co jej doradzić.

Która z tych dwóch sukienek będzie lepsza? Cena pierwszej to 400 zł, a drugiej 350 zł, więc jest to aspekt pomijalny. Pomóżcie mi, bo ja już nie mogę słuchać jej jęczenia.

#logikarozowychpaskow #kiciochpyta #moda #modadamska #wesele
zemsta_przegrywa - Za miesiąc idziemy z moim #rozowypasek na #slub, a ona już musi mi...

źródło: comment_EH7uZ0WYUyHXEwaSL67AKgxi7mkDaAYE.jpg

Pobierz

Która lepsza?

  • Pierwsza 28.7% (1060)
  • Druga 71.3% (2635)

Oddanych głosów: 3695

  • 119
Jeślibym nie dogadała się z panną młodą, że nie ma nic przeciwko bym przyszła w białej sukience, tobym nie zakładała takiej. Niektórym to nie przeszkadza, a inni obrażą się na całe życie. Sukienki mają bardzo różny styl. Pewnie lepiej wziąć tę, która lepiej pasuje do figury twojej różowej i jej stylu. Pierwsza jest bardzo elegancka. Wymaga dobrze dobranych dodatków. Raczej nie widzę w niej nastolatki. Druga jest bardziej dziewczęca, może pasować również
@Mydelniczka no nie każdy musi być odwiedzany w każde święto przez np dziewczynę dalszego kuzyna, ja byłem ostatnio na weselu i też nie do końca pamiętałem jak panną młodą wygląda mimo że widziałem ją podczas zapraszania mnie na ślub,a skoro wg weselnego sawułar wiwru taka biała suknia jest zarezerwowana dla panny młodej to chociaż z szacunku powinno się dostosować,tak samo jak z szacunku idziemy w garniturze a nie koszulce i spodenkach
@kacper635: obczaic zdjecia przed slubem, jak dla mnie to szukanie problemu tam gdzie go nie ma. i serio jak ktos ma sie na mnie obrazic, bo zalozylam taki a nie inny kolor sukienki, albo przyszlam na stype w kolorowych skarpetkach to ja dziekuje za takie znajomosci. wystarczy zluzowac troche majty. bieganie na golasa moglabym uznac za cos niesmacznego, ale nie biala sukienke.