Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot. Po długiej walce z załatwianiem formalności, walką z bankiem o przyznanie leasingu, opóźniającym się o 3 miesiące dilerem z dostawą sprzętu, jak i 10 latach pracy u prywaciarzy w końcu startuje na swoim. Dzisiaj przyszła kopara, jutro już mam umówionego klienta. Laweta trochę niedomaga, oby się nic nie #!$%@?ło i poszło wszystko jak należy. Przede mną długa walka i praca na czyjeś bombelki.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz już nie ma prywaciarza do którego zadzwonię, że coś się #!$%@?ło. Sam w to jeszcze nie wierzę, że się odważyłem na taki krok. Może dla kogoś to pikuś, ale nie dla mnie ;)
Obym w tym roku zarobił chociaż na ZUS, leasing i kawałek pajdy chleba ze smalcem. Trzymajcie za mnie kciuki.

#wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #pracbaza #gownowpis #chwalesie
rzeznia22 - Mirki, pijcie ze mną kompot. Po długiej walce z załatwianiem formalności,...

źródło: comment_ldfIjtfjpul2tFpHjPIT4QXlGWvwD2lt.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
@rzeznia22: zajebiscie Mirun, wal do przodu! Szukaj klientow poszerzaj oferte, szukaj kontaktów w branży. Wszystko z głową a będzie dobrze. Znam takich co zaczynali robiac w wykonczeniowce a teraz kupuja auta premium za gotowke. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@rzeznia22: No tak typowy biznesplan poslkiego janusza . Nie znam sie na biznesie wiec wyzme kuporke w leasing. Tak samo jak z busami do 3,5 t swego czasu janusze hurtowo brali busy do 3,5 t bo łooo paaanie piniundze same z nieba spandno !. A ze pół roku góra rok oddam leasing. Teraz zi nnej beczki jak masz w tej branży doświadczenie pracowałeś na koparce , znasz rynek to ok życze
  • Odpowiedz
@kuraku:
@Mr_Frodo: chyba nie da się dorabiać na lawecie tak okazyjnie. Laweciarze mają takie kontakty, że potrafią być na miejscu wypadku przed służbami. Po lawetę się nie dzwoni, ona po prostu przyjeżdża, czasem więcej niż jedna. Laweta to stan umysłu.
  • Odpowiedz
Przy 70zl/h to chyba się może opłacić tylko jak robisz na czarno bo przy 70zł brutto to średnio wychodzi...
  • Odpowiedz