Wpis z mikrobloga

#telefony #emag #empik #zakupy #smartfon #gwarancja
Chce kupić LG G7. Aktualnie najtaniej dostanę go w emag gdzie sprzedawcą jest sklep JTJ ELECTRONICS i empik ze sprzedawcą MediaSpot. Ma ktoś jakieś doświadczenie czym to różni? Jak wygląda sprawa gwarancji telefonów kupionych z tych sklepów? Czy mogę telefon z takiego sklepu wysłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu LG? Czy może warto wybrać któryś ze sklepów z mniejszą liczbą opinii znajdujący się na tej liście? https://www.ceneo.pl/64093703
  • 8
@Ausfahrt: gwarancja to zawsze bullshit, od której można się odkręcić, że niby coś źle zrobiłeś. Jak kupujesz od sklepu na allegro, to chyba obowiązuje ich rękojmia (ale nie mam pewnosci)
@PanMlecz: dotychczas nie miałem z gwarancjami problemu, zarówno samsung jak i sony po dwa razy naprawiali mi ten sam zepsuty telefon ;D tylko ze to były telefony z salonów sieci komórkowych więc polska dystrybucja a tu telefon jest brandowany siecią TIM więc stąd moje pytanie
@Matpiotr: z tego co widziałem można go dostać za około 1500. Z oficjalnego sklepu w polsce tj xkom jest za 2300 ale sami pare miesiecy temu sprzedawali go za 1500 wiec ta cena wydaje mi sie absurdalna