Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 217
Skończyłem czytać "12 Rules For Life" Jordana Petersona. Polecam każdemu. Wydaje mi się, że to największa motywacja do naprawienia swojego życia, jaką kiedykolwiek napotkałem i mam nadzieję, że starczy mi siły, aby przekuć ją w czyny i przestać przepraszać za życie. Wiem, że to się może niektórym wydać śmieszne i naiwne, iż takie słowa mówię po książce gościa od homarów, ale naprawdę wiążę z tym wielkie nadzieje jako ktoś, kto od zawsze marzył, by się nigdy nie urodzić, a tu spotkał przekonującą zachętę do zmiany tej postawy. Trzymajcie za mnie kciuki tak, jak ja trzymam kciuki za Was, damy radę. Stand up straight with your shoulders back.

Btw - Czytałem w oryginale, wynotowałem sobie koło 500 słówek, których nie znałem, tak więc i angielski podszkoliłem. Wiedzieliście, że nefarious to nikczemny?

#jordanpeterson #motywacja #przegryw #depresja #psychologia #ksiazki
Pobierz Kordian_ziom - Skończyłem czytać "12 Rules For Life" Jordana Petersona. Polecam każde...
źródło: comment_0XRm2w8lGP4ZWccqxNiIkZqGwot4LaRa.jpg
  • 55
@sorek które wykłady? Mam arachnofobię a robi się coraz cieplej i te małe #!$%@? będę czaić się w każdym kącie (°°