Wpis z mikrobloga

372547,05 - 21,10 = 372525,95

V Siebiega Nocny Półmaraton Kielecki - PB poprawione o ponad 4min co bardzo cieszy na takiej trasie (profil w komentarzu). Co do samej organizacji to lepiej być nie mogło. Bogaty pakiet startowy, a w nim super koszulka, komin + majonez kielecki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trasa mimo wszystko bardzo ciekawa, ale wymagająca i do tego finisz na stadionie Suzuki Arena (). Za dwa tygodnie Półmaraton Radomskiego Czerwca 76’ - myślę, że będzie ciężko dorównać organizacyjnie ( _)

#kielce - robicie to dobrze!

Statystyki:

Dystans: 21.10 km
Wertykalnie: 265m(↑130m/↓135m)
Czas: ◷01:38:54
Średnie tempo: 4:41 min/km
Średnia prędkość: 12,80 km/h
Kalorie: 1668 kcal
Średni puls: ❤165bpm
Maksymalny puls: ❤187bpm

#sztafeta #ruszmirko
Pobierz
źródło: comment_haOxkhHTCpNAcfZYZ8eDaYiPeKODfMaR.jpg
  • 22
@elbereth: Dzięki! To pierwsza edycja nocna. Moim zdaniem strzał w dziesiątke. Masa kibiców na trasie (wiadomo, sobota wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Jestem pod mega wrażeniem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@panzerschokolade: @elbereth: Na pocieszenie napiszę, że biegacze, którzy zaparkowali na parkingu stadionowym nie mogli z niego wyjechać z do czasu ukończenia biegu przez ostatniego zawodnika. Ja musiałem czekać ponad godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@randall: widziałem Cię jak biegłeś! na 100%, bo biegłem w drugą stronę krakowskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja się pytałem babeczki z siebiega, czy tam gdzie stanąłem będzie można wyjechać czy nie do końca. Powiedziała, że po ostatnim - przeparkowałem dosłownie 300m dalej, problemu już nie było.
Pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grzemach: Ja cały czas leciałem z zającami na 1:40. Ogólnie rewelacyjnie poprowadzili bo na 3km przed metą jeden z nich motywował, tych którzy mieli jeszcze siły by przyspieszyć, a drugi ciągnął pozostałych. Jestem pod ich ogromnym wrażeniem. Wracam za rok!
@randall: Chyba Cie #!$%@?ło z tą organizacją.. jak chcesz se pobiegać w nocy to #!$%@? na Czarnów albo Herby albo gdziekolwiek w szaliku Wisły albo Legii to życiówki pobijesz.. #!$%@? w dupę organizatorom.. Auttobus 19 z Nowin wyjechał o 18:20 a na Seminaryjską spóźnił się godzinę przez tych #!$%@? organizatorów.. korki w #!$%@?.. potem autobus z przystanku do świateł prawie godzinę - Chłopak córki z Nowin do Borkowa dotarł po 22
@elbereth: To był pierwszy w historii nocny bieg, nie wiem czemu taka pora, bo wszystkie tego typu biegi były organizowane w niedzielę w godzinach porannych, a ten wyjątkowo w sobotę. Może spowodowane to było, że w sobotę wcześniej grało Vive, a niedzielę wybory?