Wpis z mikrobloga

Oficjalnie stwierdzam że pedalarze to banda imbecyli.

Jechałem samochodem, po prawej ścieżką rowerową jechało dwóch typów, jeden za drugim. W pewnym momencie jeden z nich stwierdził że on sobie musi pogadać z kolegą, więc #!$%@? mi się prawie pod koła, zatrąbiłem. Co zrobił ów kolezka? #!$%@? pięścią w lusterko i odjechał pokazując faka.

#rower #patologiazmiasta #wroclaw
  • 20
ochodem, po prawej ścieżką rowerową jechało dwóch typów, jeden za drugim. W pewnym momencie jeden z nich stwierdził że on sobie musi pogadać z kolegą, więc #!$%@? mi się prawie pod koła, zatrąbiłem. Co zrobił ów kolezka? #!$%@? pię


@mag_zbc: Nie wsadzaj wszystkich pedalarzy do jednego worka, wśród kierowców imbecyli także nie brakuje ( i mówię to z perspektywy pedelarza, który tygodniowy wykręcał po 300 km). Wyprzedzanie "na trzeciego", brak zachowanego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mag_zbc: raz sobie jechałem jednokierunkowa 30km/h (ograniczenie do 40) i wyprzedza mnie jeden z prawej i zajeżdża drogę, ja klakson a ten stanął w miejscu. Nie zdążyłem wyhamować a ten wielce zdziwiony, że w niego wjechałem XDDDD
@mag_zbc: @fx_mefedroniarz: @Little_Juice:
Około 100% wypadków drogowych powodują "kierowcy" pojazdów silnikowych.
Około 100% zatorów drogowych też.
Całe miasta stoją przez ten samochodowy syf.
Bezmyślna i bezowocna godzina w korku - zajebiście.
Ale zobaczą jeden Janusz z drugim rowerzystę i już im się #!$%@? w głowie kręci.
Mózgi wam do odbytów przyrosły, a odbyty do tych brzuchaczowych siedzień.
Podnieście przemądrzałe dupska i skończcie z tym zakłamywaniem samych siebie, bo to