Wpis z mikrobloga

@pvniep1: Chwalisz się, czy żalisz? Jeżeli najważniejszy parametr twoich ubrań to producent i cena, bo tą informację wyszczególniłeś jako jedyne, to wątpię w twoją wiedzę w ubraniach w ogóle. Na zdjęciu Szymon Jeziorko. Wszystko, oprócz kurtki i parasola pochodzi z polskich i włoskich manufaktur. Musisz mieć bardzo niską samoocenę, skoro na jedno zdjęcie zareagowałeś z taką agresją xD Do streatweru nic nie mam. OP zapostował coś na kształt "klasycznej" mody męskiej,
@Jacket: w #!$%@? mam polskie i włoskie manufaktury (rotfl to jest XV wiek, że ktoś jeszcze wierzy w bajki o manufakturach?). To nie jest kwestia samooceny, tylko na tagu streetwear nie #!$%@? się z lamusami (czego się spodziewałeś, streetwear to styl dla bandytów)

@wooster: co ty #!$%@?, tak naprawdę to zazdrość uniemożliwia ci rzetelną ocenę sytuacji - że marka i wartość = jakość, mam na sobie buty z wybiegu (można
@pvniep1 ahaha wiedziałem, że wyjdziesz mi z zazdrością :D gościu, w dupie mam takie przyziemne rzeczy. Ty sobie możesz myśleć, że zakładając te bucisze czujesz boską cząstkę, ale tak naprawdę to nadal tylko buty, tylko że drogie i dałeś się złapać w pułapkę konsumpcjonizmu. Jakby kosztowały 10k, to pewnie dla ciebie byłyby jeszcze piękniejsze i jeszcze głośniej byś gadał ile kosztują, a z dzieła sztuki stałyby się arcydziełem. No nic, ciesz się
@GoldenJanusz: to też nie jest dobrze dopasowane ubranie. Ramiona opięte jak uda tłustej Marioli w legginsach. a na brzuchu wisi. Jak miał na teścia i omkę, to powinien też mieć koszule szyte na miarę. To wcale nie jest taka droga sprawa. W ogóle, jak dla mnie taka muskulatura nie jest estetyczna. Ludzie przeginają, jedni w jedną stronę i ważą po 200 kg, a drudzy w drugą i wyglądają jak by ich
@pvniep1: nie zamierzam robić nikomu reklamy i antyreklamy, ale widziałem jak się tworzy buty za 1500zł i za 150zł, wszystko idzie na jedno kopyto, a właśnie takie osoby jak Ty, dają sobie wmówić, że cena + marka = jakość :D
to samo się tyczy całej reszty.

W przypadku zwykłych koszulek, czapek czy innych mniejszych akcesoriów to jest dopiero śmiesznie, duże firmy bardzo często zlecają to podwykonawcom gdzie wybierają sobie właśnie z