Wpis z mikrobloga

dot tego wpisu

Mirki, miesiąc testowania za mną.

Nie miałem za dużo czasu żeby posiedzieć i w pełni rozgryźć aplikację ale zrobiłem podstawowe ustawienia i zostawiłem apkę samej sobie aby pracowała - ja przy niej spędziłem może 6h łącznie.
W ciągu miesiąca aplikacja obróciła mi kwotą ponad 6tyś dolarów i wygenerowała arbitraże na kwotę niecałych 90$.
(W tych 90$ są setki sztuk nowych krypto których wartość na chwile obecną to są centy np IOTA)

O ile mi czas pozwoli to myślę, że w przeciągu następnych kilku tygodni kolejne rzeczy staną się prostsze - analiza rynku będzie szybsza, dojdzie trading i lepiej będę się ustawiał z parami krypto.
Póki co jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chcę tutaj niczego udowadniać ani z nikim się kłócić. Daję Wam tylko info jak to wygląda u mnie. Dla jednych będzie to informacja z rynku krypto, dla drugich dalej będę naganiaczem a dla jeszcze innych nic nie znaczący wpis.

łapcie zdjęcie sprzed paru dni gdzie mi się wykonały przykładowe arbitraże
pozdr!

@WhiskeyIHaze
#kryptowaluty #bitcoin #altcoin #arbitraz #gielda #forex
xgalx - dot tego wpisu

Mirki, miesiąc testowania za mną.

Nie miałem za dużo cza...

źródło: comment_EplFLRazAzH65THBbdjPL83aiGcFnZr2.jpg

Pobierz
  • 22
@Drakii ale może kapitału ma tylko np. $100 ale obróciło tym 60 razy.

@xgalx no wygląda ciekawie jak na razie. Ale nadal mnie to w pełni nieprzekonuje. W sensie według mnie to nadal jest trochę piramida/hyip opierając się głównie narefach a nie serio na arbitrazu.
@atari_XE: nie wiem jak działa powyższa apka ale ja rozumiem i robiłem arbitraż jako - zakup na jednej giełdzie > przelew zakupionych środków na giełdę z innym kursem > sprzedaż.
@atari_XE: robiłem to tylko w 2017 na fali wzrostów, później to nie miało sensu bo ceny się rozjeżdżały ale tylko w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy i z btc się dało ale pod uwagę trzeba było brać wszystko - od ceny po częstotliwość wpadania bloków/potwierdzeń i ich wymagań na giełdach itd.
@xgalx: To jest arbitraż Januszowy, nic na tym sensownego nie zarobisz. Arbitraż profesjonalny działa tak, że masz dwie sparowane ze sobą giełdy (A i B) i na tych giełdach masz już załadowane krypto. Jak pojawia się okazja (nawet 0.1% różnicy w cenie) to od razu trzeba zlecić jednocześnie transakcje kupna i sprzedaży. Cała operacja trwa pojedyncze mikrosekundy.
Nadal można zarobić na arbitrażu - ja się z tego utrzymuje.
@splitt: nie ma możliwości parowania giełd żeby przesyłać między nimi środki w mikro czy nawet milisekundy. Chyba że masz znajomości w jednej i drugiej, ale takie rzeczy robią tylko panowie którzy rzadko się śmieją.
@Brrrraaa: tak
@jurekogorek666: krypto muszą być zawsze na dwóch giełdach, np dla pary BTC-USDT trzeba załadować BTC oraz USDT na giełdę A i B. Jeśli arbitraż będzie jednostronny i skończymy np. tak, że na giełdzie A mamy same BTC, a na giełdzie B same USDT to wtedy trzeba puścić transfery (w czasie transferów bot nie pracuje), aby wyrównać balans.
@splitt: heh, to co piszesz nie ma sensu ze względu na to że musisz to co kupiłeś sprzedać drożej. A ty chcesz sprzedać inne BTC na innej giełdzie kupione tam za inna kwotę. Suma summarum po twojej operacji jesteś ciągle na zero MINUS prowizja giełdy. Stąd różnice kursowe giełd np. między Stampem a Finexem często są dość duże i nigdy prawie nie są równe. W twojej matematyce mógłbyś zostać miliarderem ściągając
@jurekogorek666:
Nie wiem po co ja tracę czas, żeby to tłumaczyć, ale niech będzie. Różnica między bidem z giełdy A a askiem z giełdy B musi być większa niż suma prowizji za transakcje na obu giełdach.
Bitstamp jest wyjątkiem bo to giełda zamknięta dla nie-koreańców, a sami koreańce mają ostre limity na transfery wychodzące - nie da się tutaj robić arbitrażu. Pozostałe giełdy mają bardzo zbliżone kursy - odpowiednie osoby (takie
@splitt: szkopuł w tym że to za łatwy pieniądz żeby mieć do niego dostęp bo to darmowy pieniądz, a i ciągle USD oraz BTC muszą rotować między giełdami co sporo trwa i kosztuje pewno. Trzeba doliczyć do tego straty bo pewno jakaś część transakcji się nie domknie i się jest prowizje w plecy. Do tego walka o te zyskowne arbitraże jest ciężka i jutro mogą się pojawić boty że już sam
@jurekogorek666: Co za typ nie mogę xD.
Pisałem wcześniej, że się z tego utrzymuje. Od ponad roku nie chodzę do pracy, tylko poświęcam 10 minut dziennie na sprawdzenie swoich botomurzynów. Nie napisze ile zarobiłem bo i tak byś nie uwierzył.
No, ale jak random z netu mi pisze, że to się nie opłaca i w ogóle bez sensu to chyba zwijam ten biznes xD
To jest arbitraż Januszowy, nic na tym sensownego nie zarobisz. Arbitraż profesjonalny działa tak, że masz dwie sparowane ze sobą giełdy (A i B) i na tych giełdach masz już załadowane krypto. Jak pojawia się okazja (nawet 0.1% różnicy w cenie) to od razu trzeba zlecić jednocześnie transakcje kupna i sprzedaży. Cała operacja trwa pojedyncze mikrosekundy.

Nadal można zarobić na arbitrażu - ja się z tego utrzymuje.


@splitt: Dokładnie. Tłumaczyłem to
sorki, że tak późno odpowiadam.

@bitkoin: tak masz rację ale mimo wszystko pojawiają sie arbitraże i powiększam ilość krypto
@WhiskeyIHaze: nie chcę tu nikogo przekonywać. Wziąłem aplikację na testy zeby sprawdzić czy coś z tego może być. To że są takie prowizje wypłacane w MLM dla jedych na plus dla innych "piramida". Zakładając zysk miesięczny 90$ zwraca sie aplikacja. Jeśli popatrzymy na to z punktu widzenia wygenerowania nowych sztuk krypto