Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kolegę w pracy (niski, 5/10 twarz) który od pół roku chodzi na siłownię i zrobił się z niego mały dzik bo ćwiczy po kilka godzin dziennie. Dziś w kuchni usłyszałem mniej więcej od różowych że coś z nim jest nie tak i że chyba chce przez mięśnie ukryć swoje problemy XD
To na tyle jeśli chodzi o pracę nad sobą .
#przegryw #tfwngf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 107
Bo laski w Polsce nie lecą na mięśnie. Ile można powtarzać


@janeeyrie: XDD. Sam jestem znacznie większy niż mniejszy, tak samo jak dużo moich znajomych i zawsze mamy beke z tekstu pod tytułem że kobiety nie lubią #!$%@? gości. Niejeden mój koleżka miał tak, że laska twierdziła, że jej to się to w ogóle nie podoba, że on jest za duży, że to nienaturalne i w ogóle, a w wiadomościach na
@tomek001: Ale endorfiny masz w każdym sporcie. Można biegać czy chodzić na basen. Siłka jest pod tym względem beznadziejna, bo potem taki kark ma przebiec parę kilometrów i dostaje zadyszki.
@AnonimowyGoj: Tak tak, lepszy jest suchoklatesik albo przeciętniak, na pewno. Dowalony facet zawsze będzie wyglądał lepiej niż suchar.
@janeeyrie: No i wzrost i portfel. Ale nie mów że wszystkie nie lecą, bo tak nie jest. O ile po fitnesiarach można się spodziewać że im się to podoba, tak najsmieszniejsze są właśnie te takie zwykle dziewczyny co to niby im się to nie podoba, a po przeczytaniu messengera można wyciągnąć inne
@janeeyrie proszę nie karmic tego trolla.
Ja sam chodzę na siłownię i lubię fakt że mogę się tam zmeczyc, testosteron i endorfiny rosną, przy okazji rosne też trochę i ja bo się za chudy czuje. Koksem być nie zamierzam, mam ładne proporcjonalne cialo tylko wypadałoby je trochę wyrzezbic.
A i mam 170cm i #!$%@?, głupie #!$%@? niech sobie patrzą na co chcą i tak mam w dupie p0lki co patrzą na wzrost
@AnonimoweMirkoWyznania: to normalne, mam sąsiada na dole który ma jakieś 1.60m, ale widać po nim że ćwiczy bo jest nieźle #!$%@? i docięty - w sumie nornalny koleś, ale z jakiegoś powodu zawsze gdy spotka go mój różowy to słyszę potem komentarze w stylu "znowu ten dziwny koles był na dole, z nim jest coś nie tak" albo "po #!$%@? on na te silownie chodzi skoro wygląda jak krasnal". Najlepsze że
Bo laski w Polsce nie lecą na mięśnie.


@janeeyrie: nie powiedział nigdy żaden dobrze zbudowany mężczyzna. Zawsze śmieszył mnie ten obrazek z "expectations vs reality" gdzie to niby kobiety nie są zainteresowane dobrze zbudowanymi, bo ewidentnie był robiony przez jakiegoś suchara, który w ten sposób stara się usprawiedliwić swoje lenistwo.
Jak ktoś wygląda jak Jeff Seid, to gwarantuję Ci, że nie ma kobiety, która by takiego gościa zignorowała. Owszem, na "koksy"