Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kolegę w pracy (niski, 5/10 twarz) który od pół roku chodzi na siłownię i zrobił się z niego mały dzik bo ćwiczy po kilka godzin dziennie. Dziś w kuchni usłyszałem mniej więcej od różowych że coś z nim jest nie tak i że chyba chce przez mięśnie ukryć swoje problemy XD
To na tyle jeśli chodzi o pracę nad sobą .
#przegryw #tfwngf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 107
BiałkowaStara: @janeeyrie: Przeczytaj Grazynko :)

"- mowi laska: widziałaś Mirka - a mysli sobie: kurde ale przypakował, ale przecież nie powiem im, że zauważyłam - chyba chce leczyć jakieś kompleksy tym - szybko to dodajmy żeby nie pomyślały, że wpadł mi w oko... teraz zobaczymy czy stado by zaakceptowało jakbym z nim coś czy lepiej nie

- mowi laska: o, śmieszny karzełek - a mysli sobie: gdzie ty się kryśka
ŁadnyDyrektor: @arcxa: @Veritas_liberabit_vos: @janeeyrie:

Bardzo generalizujecie. Sa rozne kobiety. Moim zdaniem nawet jesli wiekszosc nie lubi umiesbionych facetow to i tak w duzym miescie sa dziesiatki tysiecy bardzo atrakcyjnych kobiet ktore wrecz za takimi szaleja. Osobiscie znam bardzo wiele par typu piekna kobieta i bardzo dobrze dobrze zbudowany, brzydki z twarzy koles. Czasami nawet niski.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}