Wpis z mikrobloga

@MGBBR poszukaj może czegoś używanego z likwidowanej siłowni itp. Mój znajomy po cenie złomu (dosłownie) kupił zestaw hantli, stojaki, gryfy, kółka i nawet bramę wszystko z firm zajmujących się produkcją takowego sprzętu. Ale przyznaję, że mu się trafiła okazja. Poszukaj może właśnie używanego ale firm profesjonalnych. Tak naprawdę potrzebujesz stojaków ławki płaskiej z regulacją, gryf długi i krótki, sztangielki i obciążenia do nich. Drążek do podciągania i masz w zasadzie wszystko.
@trochejanusz: Ale weź pod uwagę że nie każdy mieszka blisko ośrodków miejskich. Z mojego rodzinnego zadupia do najbliższej siłowni (niesieciowej) mam ~40km, w takim wypadku naprawdę lepiej jest kupić sobie sztangę z obciążeniem i tyrać w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MGBBR: Pytanie ile masz miejsca w domu, jak wysoko masz sufit i czy np. nie wolałbyś w jakimś garażu tego zrobić etc.
Bo z takich rzeczy, które ja bym kupił to:
2 stojaki na sztangę - takie na trójnogu regulowane.
ławeczka
sztanga + obciążenia
jakiś mały zestaw hantli
a później dokupować jakiegoś drobnego sprzętu w miarę możliwości.
Widze że tutaj sami znawcy tematu, szczegolnie Ci twierdzący, że cena dobrego gryfu to 1500zł.. ja nie mam z siłownią do czynienia pierwszy raz...
Karnet na siłownie jak mówi kumpel wcześniej sie nie sprawdzi, pracuje na zmiany, nie mam na to czasu, a na moją silownie w miejscowosci musialbym bym na kazdej stacji czekać, to ja dziekuje za takie cos