Wpis z mikrobloga

Nadal trwają pracę nad Yerba Mate Tycoon (PC)
#donislawdev <-- obserwuj
Hejka, troszkę dawno nic nie pisałem, więc pora się poprawić( ͡° ͜ʖ ͡°), ostatnio nie miałem zbyt dużo czasu na gamedev, jednakże dodałem do gry #donislawyerbamatetycoon panel zapisu/wczytywania gry, system wskazówek, przerobiłem parę rzeczy + dodałem wybór kraju startu (jest ich kilkanaście, każdy kraj jest unikalny, każdy kraj ma % podatków, poziom edukacji, poziom pensji, popularność yerby + tendencje wzrostowe(szybko/wolno), tendencje spadkowe co do danych statystyk. Do panelu startu została dodana możliwość wyboru poziomu trudności (łatwy,średni,ciężki, legendarny) + został dodany tryb "oszustwa". Oprócz tego pracowałem też nad czasem w tycoonie + upływem czasu. Moje dalsze plany zakładają dodanie systemu tworzenia yerb (to jest taki mój priorytet, jednakże sam system będzie wymagał masy pracy, chce też tutaj uniknąć sytuacji znanej z wielu tycoonów, iż ludzie robią tylko jeden typ rzeczy i unikają robienia innego typu, nie będzie można ciągle produkować jednej i tej samej yerby, kraje będą miały własne zachcianki + zależnie od pory roku też będą zmineiać się tendencje. Oprócz tego skupiam się nad systemem czasu w grze i innymi poprawkami. Pada też często pytanie, czy będzie można tworzyć materia i inne rzeczy, wydaje mi się, iż tak, ale to już dojdzie w takim późniejszym czasie :-} Co do daty premiery to wciąż gra jest w bardzo, bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Ludzi zainteresowanych grą i yerbą zapraszam na Discord

Pełna lista zmian:


Czym jest Yerba Mate + O czym jest gra?


--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWEUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

*Grafika przedstawiona w grze + jej położenie to tylko placeholdery ("rozwiązanie chwilowe"), rzeczywista grafika w grze będzie inna. Jeszcze minie troszkę czasu, nim pojawi się w grze "normalna" grafika.

#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #gamedev #tycoon #gry
Pobierz
źródło: comment_6y5xnjOKk648ssuZv1MkqHSnLwEpjTQX.gif
  • 8
@webup:
Ja to bym się napił takiej yerby z czosnkiem :P
Albo yerba o smaku piwa :O, może kiedyś w Polsce pojawią się jakieś dziwne mieszanki (kiedyś była dostępna CBSE o smaku kawy + yerba z konopiami, akurat te dwie to nie mój typ). Co do gry to planuję ogrom dodatków (do robienia różnych mieszanek).
@Dapson:
Ograniczam picie piwa, ale namówił mnie Pan( ͡° ͜ʖ ͡°).
Unikam słodkich napoi, ale takie zimne piwko + yerba, pijałem tak parę razy, ale dawno już tak nie piłem( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}