Wpis z mikrobloga

@riakt: Nie prowadzę żadnej wojny. Dałem w mojej ocenie zabawny przykład w wątku z tagiem #humorinformatykow, choć mam wrażenie że bez względu na to jaki on będzie to w Twojej ocenie nie będzie sensowny. To po pierwsze. Po drugie nie "sapię" i nie robię gówno wojenek. Śmieję się. Sam używam kilku języków i JS też czasem. Ot, narzędzie jak każde inne. Nie ma nic lepszego do działania w przeglądarce i
maniac777 - @riakt: Nie prowadzę żadnej wojny. Dałem w mojej ocenie zabawny przykład ...
Spora ilość firm już udowodniła ze można wykorzystać nodejs jako backend w sporych aplikacjach. Wiadomo - w jednym projekcie będzie pasowała tylko np Java na backendzie a w innej lepszy będzie node.
@riakt: To, że ktoś użył JS na backend nie oznacza, że cokolwiek udowodnił. Jedyne co udowodnił to fakt, że można. Tylko po co? Zwłaszcza jak duży projekt w Node to kompletny rak w utrzymaniu. Nie takie przeznaczenie JS, a to, że jakaś klika samozwańczych programistów pcha JS wszędzie...cóż. Niech pchają dalej. Każde szaleństwo kiedyś będzie miało w końcu swój koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@riakt: Czy to kolejny z serii wpisow "bo Netflix, PayPal, ebay to uzywaja"? Sa lepsze rozwiazania od JS. To, ze duza firma gdzies to wypchnela nadal o niczym nie swiadczy.
Ale rozumiem, ze uprawianie fanatyzmu wsrod JSowcow to cos normalnego, i generalnie nie mam z tym problemu. O ile trzyma sie to na froncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)