Wpis z mikrobloga

Który bank według was ma najlepszą apkę? Niestety ta od Santandera doprowadza mnie do białej gorączki przez chociażby brak łatwego podglądu na blokady na karcie... Rozglądam się za nowym bankiem, a jak już się pewnie domyślacie apka jest na jednym z pierwszych miejsc (oczywiście przoduje oferta :P) jeżeli chodzi o podjęcie decyzji. Dodam, że poszukuję konta dla studenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#banki #santander #bankowosc #finanse #problemypierwszegoswiata
  • 12
@darkfence: Widzę kolejnego fana tego idiotycznego mikro-guzika z trzema kropkami na liście kart, który jest otoczony ogromnym polem włączającym historię karty, przez co co druga próba trafienia w niego kończy się włączeniem tej drugiej opcji. Kto to projektował?
@bartez_94: Myślę, że faktycznie nie ma co negować oferty Santandera bo jest serio OK, ale (choć wiem, że może wydać się to strasznie głupie) ta aplikacja poważnie pozostawia wiele do życzenia. A nuż wprowadzą wkrótce jakieś poprawki ;)
@darkfence: sprawdzałem wiele. Millennium najbardziej mi pasuje. mBank też jest funkcjonalny ale jak dla mnie wygląda jakby dziecko wzięło kredki i pomalowało. Za kolorowo i niespójnie. PKO też ma fajną, przejrzystą apkę.