Wpis z mikrobloga

@michalk61: Haha.. grać w lego to można nawet na słabszym sprzęcie... jak gierka nawet idealnie sobie nie radzi na gtx’ie 3090.. a Ty piszesz o mobilnym 5300 ze zwykłymi kośćmi 4GB.. z mobilnym i7 i tylko 16GB ramu... minimum na razie dla tej gierki to 3070
@michalk61: śmieszą mnie tacy ludzie co kupują MacBooki i chcą potem na nim grać w topowe gierki.. na tym maczku to wiedźmin ma problemy a co dopiero cyberpunk... ale tak jak napisałem.. jak ktoś lubi się samemu męczyć i męczyć sprzęt to jego piaskownica.. i jego zabaweczkii :) jedynie pozostaje mi życzyć powodzenia :) to tak jak ludziom nie przeszkadza oglądanie filmów w 720p i są podjarani jakością HBO GO... jakby
@escapers: robisz z siebie Pana Marudę, niszczyciela dobrej zabawy. Jak kolega @michalk61 chce sobie zagrać w Cyberpunka 2077 to niech gra i sam się przekona czy będzie to u niego dobrze chodzić czy też nie. Jest piątek prawie wieczór, otwórzcie dobrą flaszkę i zrelaksujcie się trochę.

Nie żeby coś również uważam, że do topowych gierek sprawdzi się najlepiej dobry PC, ewentualnie next-genowa konsola, ale każdy gra na tym na czym chce
@driftinsider tylko ktoś później po takim komentarzu takiego znawcy, który naoglądał się youtube'a pomyśli, że rzeczywiście można pograć w takie gierki jak cyberpunk na MacBookach.. dla części gierkach rzeczywiście można pograć, ale na pewno nie na takich killerów sprzętu.. konsole na razie siadają przy tej gierce i spadają poniżej 20 klatek, a na MacBook'u ktoś pomyśli że mu to zadziała i jeszcze na nietopowym.. tylko i7'ce wyposażonej w 5300 z 16GB ramu...