Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wyżej w najbliższym czasie jak i ogólnie w grudniu mam mnóstwo pracy więc będę tutaj rzadziej , jak ktoś potrzebuje pilnie odpowiedzi najlepiej tel , email tutaj mogę nie odpisywać na bieżąco . Proszę mnie zrozumieć koniec roku i w innych tematach mam sporo spraw do zrobienia.

@Alpenm1lch: Tak na dniach pojawią się kolejne sztuki z dostawą na 30.04 ( jest ograniczona cały czas dostępność dlatego ich nie
Ja tam bym wolał inicjatywę zwykłych AirPodsów. Gdyby były po 300 zł, to bym od razu 4 szt. dla całej rodziny brał ( ͡° ͜ʖ ͡°) AirPodsy zwykle oraz te z bezprzewodowym ładowaniem etui mimo obniżki ich ceny, nadal mają cenę kuriozalną, a AirPods Maxy... po prostu chorą :)
@Deja_VU_000: Co do tych odstąpień, to w moim odczuciu wynikają one głównie z tego, że tam gdzie w grę wchodzą niższe kwoty niż za MacBooki, tam ludzie patrzą wpierw na cenę,... a potem to w sumie już na nic, bo w sumie każdy specyfikację tych produktów zna. Spostrzec, że niska cena jest kosztem czasu oczekiwania... nie jest łatwo. Domyślna informacja w parametrach jest małą czcionką i słabo widoczna, a informacja o
@Karm: Nie można umieszczać w opisie oferty innych informacji niż te ma temat produktu. Jeżeli ktoś zgłosi taka ofertę to Allegro może ja zamknąć lub usunąć. Czasy starego Allegro gdzie można było napisać wszystko już minęły. Teraz są od tego konkretne sekcje niestety.
@Mokun: W tym kryje się cała beznadzieja. Dla mnie jako kupującego jest to kluczowa informacja, a Allegro ją zdeczko ukrywa. Innymi słowy sprzedawcy są karani, gdy w opisie zamieszczą/ powtórzą kluczowe informacje o dostawie produktu. Trzeba mieć wprawne oko i zmysł snajpera, aby chcąc kupić coś z dostawą na „teraz” nie „naciąć się” na ofertę na za pół roku, czy za miesiąc bo sprzedawca jest z Chin.
@Darajavahus777: Nie opłaca się już teraz ściągać od DejaVu bo cena od startowej już dużo spadła. Chodzą pogłoski o następcy tej wersji także prędzej można myśleć o kupnie tej nowej generacji, niż o tej aktualnej starej generacji... Tym bardziej, że cena od DejaVu będzie podobna jak ta w Polsce ~900zl.
Czołem, zastanawiam się nad odstąpieniem mojego iPhona 12 Pro Max 256 GB w kolorze pacyficznym. Kupiłem od Pana Marka na aukcji z wysyłką od 10 stycznia. Ktoś byłby chętny?
Hej, ponoć było spore zainteresowanie Airpods Max, więc chętni klikajcie + przy poście Pana Marka (zniżka 29%), żeby uzbierała się odpowiednia liczba chętnych, pozdrawiam