Wpis z mikrobloga

To co się właśnie przed chwilą stało kompletnie zryło mi mózg xD

Poznałem na tinder dziewczynę. Nie lubię tej całej skali Ruchensteina, ale żeby zobrazować jej wygląd to najbliżej jej do mocnego 8/10. W trakciepisania, a później paru rozmów na skypie okazała się dosyć ogarnięta i inteligenta. Po tygodniu wyszła z propozycją spotkania się.
Pierwsze wrażenie: wow! Wyglądała super, rozmowa się kleiła. Zjedliśmycoś i czekamy na deser. 

I teraz się zaczyna!
Rozmawiamy sobie o jej pracy, a ona nagle pyta:
- Mógłbyś ściągnąć okulary? Bo chciałabym Cię bez nich zobaczyć.
No luz. Jestem krótkowidzem, ale na koniec stołu widzę. Ściągam je, a ona na to:
- Wiesz, dobrze wyglądasz też bez nich. Możesz przy mnie ich nie nosić?
Wtf? Mówię jej, że noszę je, bo nie lubię soczewek.
- Boję się okularników wiesz? Albo założysz soczewki, albo nie licz na naszą dalszą znajomość.
I tak poprostu wzięła swoje rzeczy i wyszła xD

Teraz siedzę i kończę drugą porcję lodów i mam wrażenie, że albo jest #!$%@?ęta, ale mega cwana i zmyła się przed płaceniem ()

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow
  • 93
@d0t3r:
Ludzie mają różne fobie. Bardzo dużo ludzi boi się pająków czy klaunów, co dla mnie też jest niewyobrażalne. Może właśnie miała silny uraz do okularników. Więc z tego powodu nie osądzałbym czy jest świrem, księżniczką czy cokolwiek.
Skoro ci tak bardzo nie odpowiada że ma "okularo-fobie" i jednocześnie ty nie chcesz z nich zrezygnować, to trudno - po prostu do siebie nie pasujecie.
@levider: tak
@d0t3r: nie, to wlasnie wy macie mentalnosc bety (ʘʘ) Alfa placi za kobiete. Myslicie ze wyrwiecie ladne laski na dobra gadke? i ze takie jest z was ekstra towarzystwo? Jak ma za siebie placic to moze isc z kolezanka i lepiej sie bedzie bawic XD Macie mentalnosc biedy a potem sie czepiacie ze kobiety was nie szanuja. Pewnie ze nie, skoro oczekujesz od niej