Wpis z mikrobloga

To co się właśnie przed chwilą stało kompletnie zryło mi mózg xD

Poznałem na tinder dziewczynę. Nie lubię tej całej skali Ruchensteina, ale żeby zobrazować jej wygląd to najbliżej jej do mocnego 8/10. W trakciepisania, a później paru rozmów na skypie okazała się dosyć ogarnięta i inteligenta. Po tygodniu wyszła z propozycją spotkania się.
Pierwsze wrażenie: wow! Wyglądała super, rozmowa się kleiła. Zjedliśmycoś i czekamy na deser. 

I teraz się zaczyna!
Rozmawiamy sobie o jej pracy, a ona nagle pyta:
- Mógłbyś ściągnąć okulary? Bo chciałabym Cię bez nich zobaczyć.
No luz. Jestem krótkowidzem, ale na koniec stołu widzę. Ściągam je, a ona na to:
- Wiesz, dobrze wyglądasz też bez nich. Możesz przy mnie ich nie nosić?
Wtf? Mówię jej, że noszę je, bo nie lubię soczewek.
- Boję się okularników wiesz? Albo założysz soczewki, albo nie licz na naszą dalszą znajomość.
I tak poprostu wzięła swoje rzeczy i wyszła xD

Teraz siedzę i kończę drugą porcję lodów i mam wrażenie, że albo jest #!$%@?ęta, ale mega cwana i zmyła się przed płaceniem ()

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow
  • 93
  • Odpowiedz
@d0t3r: @levider: no nieeee, macie racje, nie plaćcie. Wasz penis to dar dla kobiety i chetnie poswiecimy pieniadze, energie i czas zeby go dostac. Mmmmmm () Trzeba sie serio postarac zeby zasluzyc na pitola ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@belzedup2:
Czyli przystajesz na to aby facet opłacał za Ciebie dosłownie wszystko i był Twoim betabankomatem? Nie wiem, czy wiesz, ale to oznacza brak jakichkolwiek decyzji w związku z Twojej strony, no chyba że trafisz/łaś na jakiegoś idiotę.. To wtedy pogratulować wyboru sponsora na życie.
  • Odpowiedz
@levider: nigdy w zyciu nie prosilam mojego faceta o kieszonkowe ani o to zeby za cokolwiek placil. Mam prace, kupuje sobie co chce, zyje jak chce. Dlaczego mialabym placic za rachunki/randki skoro on placi? ¯_(ツ)_/¯
@d0t3r: szokk jakie z was wykopkow sa randkowe dzbany ( ͡° ͜ʖ ͡°) wy chyba nie kumacie jaka jest konkurencja i tego ze zadna ladna i zadbana kobieta nie potraktuje was
  • Odpowiedz
@levider: co? ( )
@d0t3r: co? (
)
Zycze wam powodzenia w randkowaniu i ogolnym pozyciu malzenskim, ale slabo to widze. Moze jakas zakompleksiona laska (taka ktora nosi czapke, trampki i jeansy przez caly rok) bedzie sie cieszyla ze ja lubicie. I chetnie tez zaplaci wasze rachunki, bo bardzo chce miec chlopaka. Tylko ze wy zawsze bedziecie sie ogladac za fajnymi laskami na ktore was nie
  • Odpowiedz
za fajnymi laskami na ktore was nie stac ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdro biedaki.


Jak to dobrze że kobiety można kupić, niczym zwierzę, potem tylko wymienić jak się znudzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@belzedup2: Wolisz kolesia który jest pewny siebie, czy takiego który przeprasza że żyje?

Co lubia mezczyzni? Dupe, cycki i ladna buzie


Ci co chcą zaliczyć to tak, Ci którzy szukają czegoś konkretniejszego bardziej zainteresuje mózg.

Co do płacenia to po co wałkować, jak temat oczywisty...
  • Odpowiedz
  • 16
@belzedup2 XD a co ty masz do zaoferowania tępa strzało. ogarnięty i przystojny facet, który chce opłacać rachunki swojej panienki nie szuka miłości życia, a dupy do ruchania. i widać, że idealnie spełniasz kryteria, bo inteligencji za grosz więc dobrze, że chłopak może sobie poruchać za pieniążki chociaż.

nawiasem mówiąc to #!$%@? takich bzdur to już dawno nie czytałem, leć na czarno zanim więcej takiego raczyska wyczytam w twoich komentarzach. przynajmniej mieliśmy
  • Odpowiedz
@Aik-: Przewaznie te najladniejsze dziewczyny maja tez w komplecie mozg. I rzeczywiscie masz racje, dobrze ze sie postawil.
@NieNajgorzej: Tak to wlasnie dziala. Dlatego te madrzejsze kobiety od razu szukaja meza starszego o 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Shishu: ojej ale agresywnie (ʘʘ) herbatki sie napij czy cos
  • Odpowiedz