Wpis z mikrobloga

#hr #rekrutacja #rozmowakwalifikacyjna #rozmowaoprace #cv #pracait
Mam referencje od jednego z swoich poprzednich pracodawców w .PDF. Za każdym razem gdy mam taką możliwość dołączam je do CV (czasami jak się aplikuje do #korpo #korposwiat to firmy mają własny system rekrutacyjny na swojej stronie w którym można przesłać tylko jeden plik-CV, albo jak się aplikuje przez stronę justJoinIT to też tylko jeden plik można załączyć). Zawsze jak w ogłoszeniu jest podany mejl to na tego mejla wysyłam i CV i referencje w PDF. I mam wrażenie że nikt tych referencji nie czyta, nie zwraca na to uwagi, czasem biorę ze sobą na rozmowę i CV i referencje i pokazuje referencje podczas rozmowy. i mam takie #pytanie #pytaniedoeksperta czy może dobrym pomysłem było by połączyć PDF z CV który ma 2 strony z PDF z referencjami który ma jedną stronę, nazwać je w stylu ,,CV imie nazwisko" i wysyłać to jako CV ? Co o tym sądzicie?
#kiciochpyta
  • 5
@Silvervend: Też dobry pomysł, tylko podejrzewam że osoby techniczne biorące udział w rekrutacji nieraz dstają CV kandydata 5 min przed rozmową w formie papierowej i może im być głupio powiedzieć w trakcie rozmowy że nie zapoznali się z linkami w wersji cyfrowej :D Ale pomysł ciekawy