Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej #elderscrollsonline pytanie świeżaka. Ogólnie to jestem zagubiony i to bardzo. Zacząłem w sammerset ale od razu zaznaczyłem DLC z gildią zlodzieji (szedłem tam dwie godziny i umarlem milion razy) ale mam jeden największy problem. Jak się sprzedaje tutaj bronię i inne pierdoły?
Czy dobrze rozumiem że są różni sprzedawcy od broni, zbroji, jedzenia, jakieś mistyczne rzeczy? Jak podchodzę do sprzedawcy który wygląda od tego od broni i chce sprzedać te bronię ktore mam to są za 0 czy to możliwe?
Wiem że gildie maja swoje własne sklepy gdzie można sprzedawać i gdzie można wystawiać za daną kwotę... Innym graczom... jak dobrze rozumiem.
Czy są normalni NPC jak w grach singleplayer gdzie idę I sprzedaje swój towar?
  • 6
@dancap Nie sprzedawaj tylko rozbijaj u kowala, to wbijesz skilla i matsy. Po drugie. Weź jakiś poradnik dla początkującego przeczytaj. Po 3 poinstaluj addony bo bez tego to lipa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franaa: niestety nie mogę nic doinstalować bo gram na nvidia shield prze geforce now.
Sprawdzę twoja radę z kowalami. Co do poradników to oglądam i sprawdzam ale jest ogrom informacji nie wspominając już o słownictwie które jest dla mnie nowe bo nigdy nie grałem w mmo. No nic muszę znaleźć jakąś gildię zeby móc się przemieszczać po mapie wygodniej do innych graczy bo wydałem już nie mały majątek na teleportacje... Ale
@dancap: Sprzedasz i naprawisz u każdego kupca w grze. Różnią się tylko tym, co sprzedają. Startowe rzeczy są chyba warte zero, większość znalezionych będzie już miała większą wartość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flecker: Dzięki wielkie za te informacje. Na razie staram się uzbierać trochę kasy kradnąc, jestem w gildii zlodzieji więc jest usprawiedliwione fabularnie