Wpis z mikrobloga

@Miii_Kiii
Możemy się domyślać tylko, ale Rosja bardzo lubi rozbijać jedność sojuszy USA :)

@cyb3rm4n
Tak się ropa kończy, że cena baryłki ropy jest prawie 3x niższa niż w szczycie 2014 roku.
  • Odpowiedz
Bo w geopolityce nie ma moralności, są tylko interesy poszczególnych państw.


@Aerin: To jest oczywiście twardy realizm. Jednak (po raz kolejny) stanę się idealistą, i stwierdzam, że właśnie takie myślenie jest największym sprawcą nieszczęść w polityce. Że #!$%@?, ważne by wyszło na moje, reszta niech ginie. W 90% zyski (krótkoterminowe, prawie nigdy nie opyla się to na dłuższą metę) ma jedynie garstka najbogatszych.
  • Odpowiedz
@cyb3rm4n: Być może wszyscy inwestorzy na świecie nie wiedzą czegoś co Ty wiesz :) No to polecam zakupić kontrakty na ropę. To dosyć łatwe czy to przez konto mbanku na supermarkecie funduszy inwestycyjnych czy przez konto maklerskie, które łatwo założyć. Zachęcam, możesz dużo zarobić :)
  • Odpowiedz
@Armo11:
kraje pro-Rosja: hurr durr, obalanie władzy, ino Maduro
kraje pro-USA: hurr durr, demokracja, opozycja, obalić Maduro
Europa: Eee... tak daleko to ja nie wiem nie wiem, może wybory? nie wiem. Gdzie leży Wenuzela?
Meksyk: Musicie zjeść tacos i pogadać jak ludzie. Co? Jak to nie macie jedzenia?
  • Odpowiedz
@wojniz: Akurat stanowisko polskie jest bardzo powściągliwe. Takie rozwiązanie byłoby najlepsze. Oczywiście pod warunkiem, że również przegrany przyjąłby wynik wyborów do wiadomości.

@Miii_Kiii: Czekaj, czy ty się łudzisz, że USA popierają Guaido z zamiłowania do demokracji?
  • Odpowiedz
@Miii_Kiii: akurat dla Polski dobrze by się stało gdyby maduro prszegrał, clem tego wszystkiego jest obniżenie kosztu ropy, co mocno uderza w rosyjską gospodarkę, ale w sumie masz rację Polska za mały gacz, i wypowiadając się możemy tylko narobić sobie wrogów, a nic nie zyskamy
  • Odpowiedz
@cyb3rm4n: I na obecnych poziomach jak jest teraz można stwierdzić, że to najlepszy czas dla byków, bo jesteśmy w dołku ;] Chyba, że twierdzisz, że pomimo napiętej sytuacji w Wenezueli ropa poleci jeszcze w dół, a ja własnie tak myślę.(ewentualnie ceny się jeszcze trochę utrzymają) :)
  • Odpowiedz