Wpis z mikrobloga

@Emil1803: Spoko main bus, tylko musisz zostawiać o wiele więcej miejsca na produkcję stuffu. Main bus ma tę wadę, że podstawowych materiałów schodzą tony więc musisz dbać o dobre zasilanie płytkami i zielonymi circuitami.
Dodatkowo - rzeczy takie jak koła zębate i drut miedziany lepiej wytwarzać bezpośrednio w miejscu gdzie ich potrzebujesz, niż ciągnąć po main busie.

BTW: ja jestem wielkim fanem fabryk spaghetti. Nie lubie main busów :<
@moriturius miejsca w górę i w lewo mam w uj

A co polecasz na przykład do produkcji zielonych pakietów gdy trzeba robić kilka składników? Bo dotychczas robiłem wszystko po kolei i wysyłałem na osobny pas, a później z niego zabierałem w innym miejscu, ale to zabiera sporo pasów przy większej ilości składników

@swecy_mje_plendzo
@Emil1803: Jak zastanawiam się czy coś powinno iść na main bus to biorę pod uwagę dwa czynniki:
1) czy można to szybko wyprodukować na miejscu (np. miedziane druty, koła zębate)
2) czy to jest coś z czego korzysta wiele innych przepisów (green circuit, red circuit)

Bo np. nie ma dużej potrzeby robienia 12 pasów z kołami zębatymi jak wystarczą często 1 - 2 fabryki na miejscu . Tak samo nie ma