Wpis z mikrobloga

@Emil1803: Przelicz sobie ile potrzeba pieców, żeby zapełnić 4 linie żelaza/miedzi dla express beltów, po czym zacznij od nowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że potem planujesz grubą przebudowę, ale widzę, że masz tam mało miejsca, bo jest woda.

Poza tym zupełnie bez sensu jest pomysł, aby robić np. z doprowadzonej jednej linii zielonych płytek, dwie linie, bo z definicji nigdy ich nie zapełnisz.

Po trzecie, takie
@Emil1803: zaczynasz main bus dobrze ale za mała produkcja wszystkiego ogarnij na necie jakieś blue printy żebyś ogarniał jak dalej robić.

Rób podłogę z przepalonego kamienia to szybciej będziesz chodził po powierzchni

Piecyki tez masz trochę złe bo przy normalnej produkcji nie dojdzie ci ta ruda żelaza do połowy nawet
@Krysztal właśnie o to chodzi
Że każdą linię można swobodnie rozbudować
Mam mod bottleneck i pokazuje gdy jakaś maszyna nie dostaje surowców (wtedy zamiast zielonej kropki jest czerwona, widzisz tam choć jedną czerwoną kropkę( ͡º ͜ʖ͡º)?)
@Krysztal no i to jest poprawiona wersja w której szerokość wszystkich pasów z wyjątkiem miedzi i żelaza zmniej szyłem do dwóch i dałem odstęp trzy żeby podczas robienia zawijasów ustawiających surowiec po jednej stroniy pasa nie wshodzić na inne
@Emil1803: tak tylko ze za mało produkujesz automatów do zielonych płytek to mniej niż 10 nie ma sensu stawiać, stawiasz 20 labow żeby szybko odblokowywać technologie i musisz nadążać z potkami zobacz sobie jakiej wielkości maja zazwyczaj ludzie na yt fabryki nie ma sensu stawiać jednego automatu nie ma sensu robic po jednym i rozbudowywać bo potem ci będzie nie wygodnie od razu stawiaj automat żeby ci robiło w opór tego
@Emil1803 @Emil1803 bardzo dobrze to wygląda, wow zrobiłeś lepsze niż ja. Ja mam 250h przegranych, przeszedłem tutorial, potem 1 raz cała grę robiąc totalne spagetti, , potem robiąc pierwszy raz mainbusa(ale mniej ładnego od twojego) doszedłem do uranowej elektrowni czyli już praktycznie końcówka gry tylko produkcję rakiet zautomatyzowac i ostatnio z 3 h zagrałem. tylko tak z doświadczenia to ci powie że warto mieć osobna linie tylko do kół zębatych, a najlepiej