Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie, jak macie czas to przyczytajcie ten post do końca. Jestem największym nieudacznikiem jaki chodził po tej ziemi mam 31 lat mieszkam z matką i babcią które mnie utrzymują, nie pracuje i nigdy nie pracowałem przez 9 lat byłem w urzędzie pracy i przez ten czas dostałem tylko 1 oferte w mcdonald ale mnie nie przyjeli, jeszcze w tedy chciałem się ogarnąć i poszukać jakieś pracy, ale przez to, że mieszkam w bardzo małym mieście z dużym bezrobociem nie mogłem nic znaleść. Od roku nie jestem już w urzędzie pracy nie widziałem sensu żeby tam chodzić przez co nie mam ubezpieczenia. Nikt mnie przyjmie do pracy mam puste CV. Mam dysortografie dysleksje z trudem czytam i pisze, w szkole dwa razy powtarzałem klase, mam też nerwice i fobie społeczne. Mam liceum dla dorosłych i na dyplomie same dwoje. Przez 8 lat nie piałem długopisu w ręku nawet nie wiem czy umiem jeszcze pisać. Od 8 lat mam depresje i myśly samobujcze. Całymi dniami leże w łużku i nic nie robie, tygodniami nie wychodze z domu, wspułczuje mojej mamie że ma takiego syna codzienie żałuje że się urodziłem dla mnie nie ma juz ratunku zostaje jedynie samobuj.
#przegryw #menele #nieudacznik #depresja #przemyslenia ##!$%@? #praca #tfwnogf #samobojstwo #psychiatria #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
EleganckiDryblas: @AnonimoweMirkoWyznania: Jest proste rozwiazanie twojego problemu. Pisze po kolei w punktach:

1. Zapisz sie znowu do urzedu pracy
2. Gdy juz bedziesz mial ubezpieczenie zdrowotne to idz do lekarza i rzadaj mocnych lekow na nerwice. Najlepiej paroksetyne i lorafen. Argumentuj to tym ze bez lekow nie mozesz podjac pracy.
3. Jak leki zaczna dzialac to chodz od zakladu do zakladu i pytaj o prace. (Leki pozbawia cie niesmialosci)
4.
AnonimoweMirkoWyznania - EleganckiDryblas: @AnonimoweMirkoWyznania: Jest proste rozwi...
@AnonimoweMirkoWyznania: Taki jesteś przegryw? To powiem Ci coś o sobie. Ważę 90,5kg, mam 156cm wzrostu, łysieje i mam odstające uszy. W głębi duszy jestem fajny, ale kto to #!$%@? zauważy? Umarłem dla kobiet w dniu narodzin. Nigdy nie zarucham, nawet dziwki będą się ze mnie śmiały, możliwe, że odmówią obsłużenia mnie. Nie to, żebym jakoś specjalnie to przeżywał, ale chciałbym zobaczyć jak to jest włożyć kiełbadrona do pochwy. Jestem też debilem,
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznij uczyć się pisać i czytać jeżeli masz z tym problemy, jeżeli chcesz żyć to zacznij, bo to podstawa teraz, ale też nic wielkiego. Jesteś w stanie to zrobić, nie musisz się wstydzić tego przed sobą. Nawet jak się wstydzisz to co z tego, możesz być w tym miejscu w którym jesteś, nikt Ci nie zabroni. Zacznij jeść odpowiednio i zacznij chodzić na spacery, biegać jakiś ruch, żeby mózg mógł