Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zainteresowanych tagiem #leczymywojtusia. Niestety wracamy z najgorszymi możliwymi wieściami. Nasz syn Wojtuś po 9 miesiącach heroicznej walki przegrał z chorobą.

Pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za wasze wsparcie, za polecenia lekarzy, specjalistów, za wsparcie finansowe. Za to, że byliście z nami. Szczególnie dziękuję @Saute, który włożył wiele wysiłku i serca w naszą walkę. Bez tych wszystkich słów wsparcia i otuchy na pewno nie bylibyśmy tak silni i zmotywowani by walczyć. Jesteście wspaniałą społecznością.
  • 257
@Horvath Bardzo Wam współczuję. Chyba nie ma słów które mogą opisać Wasz ból i chyba nie da się powiedzieć nic, co by Wam przyniosło ukojenie (,)
@Horvath: Wojtuś to prawdziwy bohater a wasza drużyna jest najlepsza, należą mu się wyrazy najwyższego szacunku, spoczywaj w pokoju najdroższy, niechaj twoja duszyczka zazna błogości niebiańskich pól, cierpienie ustało... Bitwa zakończona ale wy jesteście dalej w grze i nie wolno wam się poddać, wasza drużyna została odznaczona przez najwyższego doświadczeniem które uczyni was silniejszymi, cel jest jeden - zwycięstwo! Miłość, odwaga, empatia! Jesteśmy z wami kochani, podziwiamy was, klękamy przed wami
Przed snem tak tragiczna informacja () Trzymajcie się. Wojtuś napewno trafi do lepszego świata bez cierpień. Pozdrawiam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Horvath: wyrazy współczucia. Trzymajcie się, wasz synek nie mógł trafić na lepszych rodziców niż wy.

Niby uważam się za twardego, ale jak to przeczytałem to łzy podeszły mi do oczu.
@Horvath: bardzo, naprawdę bardzo mi przykro i ogromnie współczuję tak wielkiej straty. Modlę się za Ciebie i Twoją żonę, abyście przetrwali ten niewyobrażalny smutek razem. Trzymam kciuki za Was. Ucałuj żonę od nas i uściskaj mocno od całej naszej społeczności. Odzywajcie się do nas, dawajcie znać co tam u Was. Siły. Życzę dużo siły na nadchodzące ciężkie dni. Serduchem całym i myślami jesteśmy z Wami.
Pójdę dalej, mam w dupie poprawność o równouprawnieniu między miedzy kabietą a mężczyźną i chcę Ci coś powiedzieć: jestes facetem, to to Ty jesteś twardzielem, bo taką masz role i predyspozycje, ktore obdarowala Cię natura. Badz teraz silny, tak naprawde masz być silniejszy niz Twoja kobieta. Przez te pierwsze miesiące dziecka i właściwie jedyne jakie miał ono miało, to matka ma niesamowitą wieź z dzieckiem, którą Ty miec nie bedziesz na tak