Wpis z mikrobloga

Rehabilitacja domowa we Wrocławiu - pilnie potrzebne namiary na specjalistę z wolnymi terminami. Staruszek skręcił sobie jakiś czas temu kulasa, potrzebna jest rahabilitacja, a jest problem z dowozem do placówki stacjonarnej. Z kolei odbdzwonieni przezemnie rehabilitanci domowi z google, nie mają terminów na najbliższy miesiąc albo i dalej. Jeśli macie dla mnie namiary na kogoś sprawdzonego z Wrocławia albo okolic, piszcie na PW.

#rehabilitacja #domowa #wroclaw
  • 15
@OP-i-NIE: mi swego czasu bardzo pomógł pan Artur Kowalski. O ile się nie mylę, aktualnie przyjmuje i rehabilituje pacjentów z Wrocławia. Nie wiem jak jest teraz, ale swego czasu dojeżdżał do pacjentów. W domu mam zapisane namiary na niego, jak chcesz to mogę poszukać i podesłać.
W domu mam zapisane namiary na niego, jak chcesz to mogę poszukać i podesłać.


@kawuel: będę mega wdzięczny. Znaleźć dobrego rehabilitanta domowego we Wrocławiu z terminami, to jak wygrać w totka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
będę mega wdzięczny. Znaleźć dobrego rehabilitanta domowego we Wrocławiu z terminami, to jak wygrać w totka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OP-i-NIE: namiary na tego rehabilitanta znajdziesz na stronce: http://rehabilitacjadomowawroclaw.pl/

A tu masz filmik z nim w roli głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=nRLh-CkdlGs

Ogólnie w porządku gość, naprawdę zna się na rzeczy, długo robił rehabilitację za granicą, w stanach, teraz z tego co
Nie wiem jak tam we Wrocławiu, ale znalezienie dobrego rehabilitanta, i to jeszcze takiego, co dojedzie do domu pacjenta, w mniejszych miastach jest praktycznie niewykonalne. Ci lepsi rehabilitanci pouciekali za granicę, albo do większych miast, gdzie zarobki w tej branży są znacznie większe, i już tam zostali. A w średnich miastach, i miasteczkach, pozostali w większości niedouczeni ludkowie, co czasem i bardziej zaszkodzą niż pomogą - tak było w moim przypadku. Szkoda
Nie wiem jak tam we Wrocławiu, ale znalezienie dobrego rehabilitanta, i to jeszcze takiego, co dojedzie do domu pacjenta, w mniejszych miastach jest praktycznie niewykonalne


@nataliyah: w dużych miastach jest w zasadzie podobnie, przynajmniej we Wrocławiu. Oczywiście słowem kluczem jest tu dobry rehabilitant domowy, bo bylejakieko to bez problemu znajdziesz sobie. Tyle tylko, że taki bylejaki to może później więcej zaszkodzić niż pomów. Sam przez to przechodziłem, przy zerwanym Achillesie.
Oczywiście słowem kluczem jest tu dobry rehabilitant domowy, bo bylejakieko to bez problemu znajdziesz sobie.


@kawuel: no właśnie w małych miastach jest ten problem, że nawet i słabego rehabilitanta domowego nie znajdziesz. Nie ma nikogo. Trzeba jeździć do większych miast typu Wrocław, po 100, 200 km, codziennie, albo samemu próbować się rehabilitować, z you tubem w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no właśnie w małych miastach jest ten problem, że nawet i słabego rehabilitanta domowego nie znajdziesz.


@nataliyah: no cóż, coś za coś. Masz nieco więcej spokoju, nie stoisz w korkach, ale za to m.in. jest utrudniony dostęp do specjalistów.

albo samemu próbować się rehabilitować, z you tubem w tle


@nataliyah: To całkiem niegłupi pomysł. Najpierw oczywiście warto skonsultować sprawę rehabilitacji na żywo, ale po diagnozie warto także ćwiczyć na własną
nie ma za co. Pytałeś to napisałam. A Artur spoko, do tej pory mam z nim kontakt na fejsie. Daj znać co tam, jak już załatwisz sprawę rehabilitacji.


Potwierdzam. Też trzymam w zanadrzu jego Wrocławskie namiary. Nigdy nie wiadomo kiedy znów może się przydać pomoc dobrego rehabilitanta domowego.