Wpis z mikrobloga

@xxtomek93xx: jeśli chodzi o ergonomie to spoko siedzą w uchu i nie wypadają przez cały trening, ale jeśli chodzi o działanie to już zależy z czym je parujesz - z telefonem i laptopem(na święta do rodziców nie wziąłem swoich "codziennych" słuchawek więc musiałem używać creative'ów) działają spoko bez przycięć i zakłóceń ale już przy parowaniu z galaxy watch potrafią przerywać - nie żeby ten zestaw był asłuchalny ale ściny się zdarzają
@proxna Możesz powiedzieć jak bardzo Creative outlier sports wystają z uszu? Chciałbym ich używać z założonym kaskiem narciarskim na głowę i zastanawiam się czy w ogóle będzie to możliwe. Próbowałeś może założyć czapkę albo kask z tymi słuchawkami w uszach?
@xxtomek93xx Mireczku, jak tylko dostaniesz i przetestujesz to daj proszę cynk jak to z tym wystawaniem z uszu. Jadę w sobotę na narty i muszę do tego czasu kupić odpowiednie słuchawki, dlatego mi się troszkę spieszy ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzięki!
@piesnababy miało być wieczorem będzie po 10 minutach używania. Ogólnie wystają z uszu. Łączą się bez problemu z telefonem. Wyciszają mocno otoczenie. Ogólnie na trening będą w sam raz. Jedyne co to zmieniłem gumki od razu na mniejsze. 2 stycznia na siłkę skocze to zobaczymy czy dadzą radę na treningu.