Wpis z mikrobloga

Dlaczego po prostu nie mogę się zabić? XD dlaczego #!$%@?? Męczę się i mam dosyć, każdy dzień to męka, nie mogę nic ze sobą robić. A do tego jestem tak głupi, że ostatni raz jak próbowałem się zabić to skończyło się tylko na próbie samobójczej xD żal mi siebie i wstyd, że tak #!$%@? się za to zabrałem, bo tylko miałem kolejny rok męki.

#depresja #nerwica #samobojstwo
  • 31
@Garztam: #!$%@? gimbusiarskie, jakbyś chciał się #!$%@? to byś to zrobił.

Jestem po próbie, wiem co mówię.

I docen #!$%@? życie, niektórzy o nie walczą każdego dnia, a ty chcesz je oddać przez swoje #!$%@?
@Garztam: słyszałem wiele opinii, zarówno pozytywnych jak i bardzo dużo negatywnych. Wiem za to, że po nagłym odstawieniu ssri (np zoloft) niektórzy potrafią walczyć nawet pół roku z syndromem odstawiennym ( ͡° ʖ̯ ͡°) chemia to syf. Żyjemy w XXI wieku, ktoś mądry mógłby wymyślić jakieś fajne specyfiki, które
1. nie uzależniają
2. bierzesz kiedy chcesz
3. poprawiają humor na kilka dni
4. dają motywację do życia
via Android
  • 0
@Cortana ale ja tego chcę () niemal #!$%@? fantazjuje o tym, ale nie mogę tego zrobić... Ostatnio to ktoś do mnie dzwonił kiedy się przygotowywałem i w życiu by nie pomyślał że za 5 min może mnie nie być xD Jakbyś mi dała linę, albo otworzyła okno. Bardzo byś mi ułatwiła zadanie, dokładnie na takie coś czekam. Na czyjeś przyzwolenie na to. Bo sam jestem tchórzem
@Garztam: Czyli tak naprawdę nie chcesz się zabić skoro tego nie robisz. Ty tylko tak myślisz a ta myśl zakotwiczyła się w Twojej głowie. Sam tego nie zrobisz i chcesz czyjegoś przyzwolenia by ta osoba miała wyrzuty sumienia i o Tobie pamiętała. Prawda, żałosne