Wpis z mikrobloga

Czy inpost bez podania żadnej informacji zmienia paczkomaty od tak sobie? Miałem zamówione rzeczy, a oni bez żadnego przepraszam czy #!$%@? włożyli do zupełnie innego paczkomatu (jakieś półtora kilometra dalej)... Po to u nich biorę dostawę, żeby nie bawić się z kurierami i odbierać pod domem...
#kurier #inpost #paczkomaty
  • 11
@Waldeck_13: nie przyjąć zlecenia? ewentualnie chociaż przeprosić i zapytać czy chcę poczekać 2-3 dni dłużej i dostać na miejscu czy może do innego paczkomatu, a jeśli tak to do którego? a nie bez słowa przysłać SMSa jakby nic się nie stało. Mam auto i to nie jest dla mnie duży problem, ale nie po to zamawiasz w konkretne miejsce, konkretnym przewoźnikiem, żeby dotarła w zupełnie inne miejsce bez żadnej informacji, wolę
nie przyjąć zlecenia?


@DanioPL: Ale ta sytuacja występuje w momencie dostarczenia paczki do paczkomatu, a nie w momencie przyjęcia zlecenia. InPost nie jest jasnowidzem i nie wie ile paczek będzie na dany paczkomat za dwa albo trzy dni. Równie dobrze ty możesz wybrać innego operatora. Oh wait, przecież inni nie mają paczkomatów...

ewentualnie chociaż przeprosić


@DanioPL: Powiem brutalnie: przy milionach przesyłek, nikt nie ma czasu na takie pierdoły.

i zapytać
@Waldeck_13: ależ tak, to jest problem przejść się lub podjechać półtora kilometra. Jasne paczkomat nie jest z gumy, rozumiem to, ale rozumiem też, że wykupujesz konkretną usługę, dostarczenie paczki w konkretne miejsce, a nie dostarczenie paczki w ogólną okolicę tego miejsca. Kuriera zamawiam do pracy, więc problem z tym, że nikogo nie ma nie występuje. W momencie nadawania przesyłki mają informację w systemie ile paczek już zobowiązali się tam dostarczyć, mają
ależ tak, to jest problem przejść się lub podjechać półtora kilometra.


@DanioPL: Serio?

Jasne paczkomat nie jest z gumy, rozumiem to, ale rozumiem też, że wykupujesz konkretną usługę, dostarczenie paczki w konkretne miejsce, a nie dostarczenie paczki w ogólną okolicę tego miejsca.


@DanioPL: A więc niby rozumiesz, ale jednak nie rozumiesz.

Kuriera zamawiam do pracy, więc problem z tym, że nikogo nie ma nie występuje.


@DanioPL: To po co