Wpis z mikrobloga

Protip dla sprzedawcow na #allegro, nigdy nie zgadzajcie sie jak @allegro_pl napisze do Was na wykopie ze usunie Wam absurdalnego negatywa. Jakis czas temu pisalem tutaj o tym ze dostalem negatywa dosc kuriozalnego, kupujacy ocenil wszystkie aspekty sprzedazy na 5/5 ale nie spodobal mu sie gratis i cyk negatyw (na zdjeciu)

Tutaj poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/36658591/allegro-globaleliteshop-szybki-i-fajny-sprzedawca-/

Komentarz bekowy, chcialem go sobie zostawic, bo nie negocjuje z cebulakami ktorzy takim komentarzem chca wyludzic wiecej gratisow. No ale odezwali sie do mnie ludzie z allegro na wykopie, ze mi to usuna. No spoko, czemu nie, mimo ze to absurdalny negatyw to jednak statystyki zaniza wiec chetnie sie pozbede.

I teraz przechodzimy do sedna, no jest smiesznie xD
Allegro usunelo ten komentarz, ale szampanow nie otwierajcie xD Bo pozwolili kupujacemu wystawic komentarz raz jeszcze xD Tym razem oczywiscie dostalem same 1/5 i bez zadnego opisu. I teraz najlepsze, allegro nie moze tego komentarza juz mi usunac... bo jest prawidlowy xD

Tym samym dzieki pomocy allegro zostalem z negatywem z ktorego sie nie wytlumacze klientom, zamiast z negatywem ktory moglem bezlitosnie wysmiac i wyjsc na tym na plus. Usuwanie komentarza z opcja mozliwosci ponownego wystawienia przez kupujacego to jakis absurd, przeciez wiadomo ze ponowny negatyw bedzie jeszcze gorszy niz poprzedni...
Rozmowa z szanownym allegro: https://i.gyazo.com/c506073155a2b9c799d843aa2a78cf18.png

Takze odradzam, nawet jak allegro chce dla Was cos dobrze zrobic, po prostu nie odpisujcie bo oni i tak to, wybaczcie okreslenie, #!$%@? xD

Dzieki @allegro_pl jestescie nieocenieni xD A ja nawet Was juz pochwalilem na PW, czulem ze za wczesnie. Negatywa przezyje, mam duzo pozytywow, ale blagam, nie starajcie sie nikomu juz pomoc bo jeszcze kogos zabijecie.

#januszebiznesu #firma

Edit: A i pomine to ze mam teraz sie kajac przed klientem i prosic o usuniecie negatywa, bo on zapewnil allegro ze to przemysli. Jakbym chcial negocjowac z cebulakiem to bym to zrobil sam juz za pierwszym razem ;)
G.....p - Protip dla sprzedawcow na #allegro, nigdy nie zgadzajcie sie jak @allegropl...

źródło: comment_i67bS88lWrexYb3v2ZlCKO19r6lMJGz1.jpg

Pobierz
  • 141
@GlobalEliteShop: Już leć zamykać działalność, jak reszta januszy, którzy za negatywa by zabili i już nie masz 100% zielonego, więc na pewno teraz MYLYJONY kupujących ominie twój sklepik.
Chyba nie ma gorszej mentalności niż na januszeggro, że ludzie za pozytywny komentarz transakcji obciągną, a za negatywny zatłuką. To nawet te chińczyki na ali jedyne o co proszą, to o pozytywne jeśli się wszystko podobało, a tutaj spróbuj coś wstawić, to zaraz