Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką koleżankę, która jest feministką, chodzi na te wszystkie czarne marsze z wieszakami, jest za parytetami, zrównaniem płac, zabijaniem dzieci itp.
Typowa feminazistka.

Założyła własną firmę jakoś tak pół roku temu. No i pytam się czy parytety są. A ona mi mówi, że pracuje jedna kobieta (starsza) jako sekretarka, a reszta to faceci.
Pytam czemu dyskryminuje kobiety we własnej firmie.
Odpowiada: "Anon, wiesz jak to jest w małej firmie, jak jedna czy dwie zajdą w ciążę to może być koniec firmy".

Spytałem się czy się w końcu wyleczyła z feminizmu. No niestety nie, bo wg niej wielkie firmy mają z czego płacić to one powinny zatrudniać 50/50, a małe niech orają jak mogą

Ciekawe ile by było feministek gdyby musiały płacić za swoje postulaty...

#feminizm #feminazizm #logikarozowychpaskow #rozowepaski #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 42
@GrumpyStar oczywiście że takie kobiety powinny dostawać jakieś świadczenie i jeżeli byłoby mniejsze, to niestety byłyby stratne. Jednak myślę, że jest ich znacznie mniej, niż tych, które specjalnie się zatrudniają i od razu idą na zwolnienie. A zmniejszenie świadczenia w takim przypadku trochę ukróciłoby robienie w bambuko pracodawców.

Tak samo sprawa się ma z ciążowym L4. Generalnie kobiety powinny pracować tak długo, jak dają radę. Możnaby np. zmniejszyć liczbę godzin w czasie
@Piotero1: no to już każda musi rozwazyc, co jest dla niej ważniejsze. I dlatego pisalam,ze są w życiu różne sytuacje - man wrażenie,ze jakby przeoczyles ten fragment mojego komentarza.
A. A dziecko zazwyczaj ma ojca,samo się nie zrobiło i ten ojciec jest za nie odpowiedzialny w stopniu równym matce.

Natomiast ja pisalam o tym, co uwazam ja. Mam pełne prawo do takiej opinii.
Zreszta podejrzewam,ze psychologowie i pedagodzy wyraża podobna opinie