Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co się odjaniepawla. Spotykałem się z jedna dziewczyną od stycznia. Na początku była wielka miłość i ogólnie słodko. W lipcu na weselu, na który mnie zaprosiła powiedziała mi, że nie jestem księciem z bajki i nie chce ze mną być. Uniosłem się honorem i powiedziałem, że nie ma sprawy. Okazało sie, że w tym czasie spotykała się z jakimś typem ale ją rzucił. Teraz laska do mnie dzwoni i twierdzi, że jest ze mną w ciąży ale tępa #!$%@? nie pomyślała, gdy zwierzała się mojej koleżance ze studiów, że ojcem jest ten golodupiec. Dowiedziała się też, że kupiłem sobie mieszkanie i próbuje mnie wrobić.
Wyśmiałem ja i czekam na dalszy obrót spraw. Jutro przyjeżdża do mnie jej brat "porozmawiać ze mną"
#logikarozowychpaskow ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 149
@AnonimoweMirkoWyznania:

S.N
domniemanie ojcostwa przy niesformalizowanym w żaden prawny sposób związku? Czytałeś Stary wpis?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Po narodzinach niech mamusia się uda po rozum do głowy jak próbuje złapać Jelenia albo po testy dna po założeniu sprawy.

kojarze jedną co potrafiła namówić koleżankę by udawała lekarke prowadząca ciaze i wmawiać
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz, że nigdy nie uprawialiście seksu. O ile nie robiłeś grupowych aktów to jej słowo przeciwko Twojemu ;D A w polskim prawie jest zapis który twierdzi, że domniemać można ojcostwa jeśli w ciągu ostatniego roku para uprawiała seks. Wystarczy powiedzieć, że nie. Wtedy już nie ma zapisu który pozwoli na domniemanie. Ale nie jestem prawnikiem, tak kiedyś czytałem z ciekawości.
uwielbiam takie historie i #!$%@? mirków-teoretyków życia o spisku loch przeciwko biednym mirusiom co to ''są wrabiani w nieswojego gówniaka i muszom płacić'' xD

jakies #!$%@? domniemania które działają jedynie w małżeństwie, czy inne wpisy w akta urodzenia, albo uznania gówniaka na zasadzie 'mati powiedział to tak jest' xD
w łeb sie jebnijcie dzbany skończone- gdyby tak działał ten świat, losowe lochy wpisywały by w metryke facetów z czołówki forbsa i ciągnęły
Pobierz
źródło: comment_4ZD1CyEFX4zrXhw0EYNt35imSL8bj16d.jpg