Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co się odjaniepawla. Spotykałem się z jedna dziewczyną od stycznia. Na początku była wielka miłość i ogólnie słodko. W lipcu na weselu, na który mnie zaprosiła powiedziała mi, że nie jestem księciem z bajki i nie chce ze mną być. Uniosłem się honorem i powiedziałem, że nie ma sprawy. Okazało sie, że w tym czasie spotykała się z jakimś typem ale ją rzucił. Teraz laska do mnie dzwoni i twierdzi, że jest ze mną w ciąży ale tępa #!$%@? nie pomyślała, gdy zwierzała się mojej koleżance ze studiów, że ojcem jest ten golodupiec. Dowiedziała się też, że kupiłem sobie mieszkanie i próbuje mnie wrobić.
Wyśmiałem ja i czekam na dalszy obrót spraw. Jutro przyjeżdża do mnie jej brat "porozmawiać ze mną"
#logikarozowychpaskow ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 149
@AnonimoweMirkoWyznania: Spotkanie z bratem tego bałagana w miejscu publicznym i wszystko nagrywaj, gówno dowód w sądzie ale jakaś podkładka będzie, także uważaj co mówisz bo on też może nagrywać. Twoje nie twoje, jak uznasz że jesteś ojcem to nawet może być nie twoje a i tak prawnie będzie twoje z wszystkimi konsekwencjami prawnymi (nawet DNA nie pomoże) to że jesteś ojcem to jedynie ona sądownie sobie może iść i robić testy