Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hmm pierwsze spotkanie i zamiast ładnej zgrabnej dziewczyny przychodzi zaokrąglony pulpet ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak się zastanawiam na co liczą te dziewczyny? Przecież żaden facet po takim czymś nie będzie zainteresowany, bo jeśli dziewczyna kłamie w sprawie wyglądu to innych sprawach też ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak tak, zluzowałem profil wcześniej i fajna laska.
#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
Przecież żaden facet po takim czymś nie będzie zainteresowany


@AnonimoweMirkoWyznania: no właśnie będzie - mózg mi to #!$%@?ło, ale okazuje się, że większość facetów i tak chętnie "porucha" takie coś i spędzą wspólny wieczór albo noc. Za grosz godności :(
kto wybrzydza, ten... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wolowinka: no cóż, ja jednak wolę redtube niż seksy z kimś, kto nie jest dla mnie atrakcyjny... Kiedyś prawie rok chyba nie "zamoczyłem", bo nie spotkałem odpowiedniej dziewczyny i jakoś żyję i przynajmniej nie mam koszmarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PolnyBrowar: Wy się nigdy nie nauczycie ze tinder to gówno, nigdy. Chociażby nie wiem ile raz tu były historie że tinder jest nic nie warty to i tak bedziecie dalej z niego korzystac a później pisać że randka z tindera była kiepska. Nigdy się nie nauczycie.

Zaakceptował: kptant}