Wpis z mikrobloga

@Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: @LichoToWie: Tęczowy fanatyzm jest tak samo obrzydliwy jak czarny fanatyzm xD
Moje doświadczenia z katolami i homo są identyczne - ci pierwsi uważają że wiedzą lepiej a ci drudzy są bardzo ekspansywni i mają gdzieś innych ludzi. Np. taka sytuacja - pan lgbt robił imprezky, darcie mordy do 2 w nocy, 5 psów które szczeka (zwierząt nie winię, bo zazwyczaj ich zachowanie odzwierciedla zachowanie właściela) całą dobę. Był taki
@Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: Pochodzę z rodziny kołchoźników, dziadek kopnął w dupę księdza jak zaproponował sumę dobrowolnej daniny za ceremonię ślubu i od tego czasu na dziadku wisi klątwa pochowania pod płotem cmentarza, a w oczach parafian także resztę rodziny należy pochować w lesie bez pomnika. Z homo miałem i może mam dużo do czynienia, od sąsiada zaczynając. Są to na prawdę męczący ludzie, nigdy nie pomogą, zawsze zajęci, a sami czerpią od innych
@Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: Nie demoralizują? xD Chyba nigdy nie spotkałeś erazmusów xD
@Kyrtap575: 250 ojro to minimum, 350 to średnia jaką otrzymuje każdy student Erasmusa znajdujący się w Polsce. 150 erasmusów to normalka w akademiku, zajmują połowę populacji.
Stypendia otrzymują od Erasmusa - i składki na to przedsięwzięcie idą także z Twojej kieszeni.
Ps. Nie wszystkie studia to studia - większość kierunków można by przerobić na półroczne kursy ale wtedy biedne profesrorki
@Kyrtap575: Słuchałem wykładu pewnego znanego profesora psychologii - na judupie, tematyka psychopatów. I jeśli człowiek, który poświęcił pewnej dziedzinie całe życie, kończy temat skwitowaniem "ale nie zawsze tak jest" to wybacz, ale to nie za bardzo godny kierunek.