Wpis z mikrobloga

@AlbertRosenfield
Aborcja (zabijanie niewinnych dzieci) - A spoko, pójdę se zrobić 6 stycznia dokonać hehe
Kara śmierci (zabijanie winnch bestii) - huurrr nieludzkie prawaki chcą zabijać biednych morderców i gwałcicieli echhh chlip chlip
  • Odpowiedz
  • 7
@AlbertRosenfield Ło #!$%@? ale patola z Ciebie skoro nie widzisz różnicy w zabijaniu bezbronnych niczemu nie winnych dzieci a #!$%@? mordercami i degeneratami zasługującymi jedynie na śmierć.
  • Odpowiedz
  • 20
@HaSSaN
@mruwczyn_ Czyli jednak nie wierzycie w bezgraniczną mądrość Boga i to, że to on wyda sprawiedliwy wyrok? Dla mnie to jest hipokryzja że życie=/=życie. Jeśli morderca pozbawi kogoś życia, a potem w ramach kary ktoś go zabije to kat nie staje się mordercą? Dlaczego jeden morderca musi umrzeć gdy inny może żyć?
  • Odpowiedz
  • 1
@AlbertRosenfield A czy ja napisałem, że popieram karę śmierci ? Dla mnie tacy ludzie powinni #!$%@?ć w kamieniołomach, chociażby bezsensownie przenosząc kamienie z jednej kupki na drugą
  • Odpowiedz
@AlbertRosenfield: Moim zdaniem kara dozywotniego pobytu w wiezieniu jest duzo surowsza. Zabierasz czlowiekowi cale zycie, siedzi w jakiejs gownianej celi, pije herbate z wody zaparzonej pradem, od ktorej wypadaja zeby, je jakies dupiate zarcie, jest pozbawiony intymnosci i bliskosci innych, nie ma mozliwosci nawiazywania normalnych relacji, traktowany jak smiec przez straznikow, nie ma zadnych perspektyw by zmienic swoja marna egzystencje, tnie sie petami.
Egzystuje jak robak.
Rozumiem jednak rowniez, ze wielu
  • Odpowiedz