Wpis z mikrobloga

Nie kumam czemu przegrywy z wykopu mają taki ból dupy, że różowym podobają się przystojni faceci? A wy to niby oglądacie się za 2/10 BMI 30? xD To są normalne prawa natury. Mam z litości interesować się kimś, kto mnie zupełnie nie pociąga?

I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie. A kobiety mają tylko jedną kartę przetargową - urodę. Jej brak właściwie wyklucza jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mężczyzn, bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni. Takie cechy są nawet czasem przeszkodą, bo wpędzają faceta w kompleksy.

A tak w ogóle to wy wcale nie nienawidzicie kobiet. Wy nienawidzicie pięknych kobiet. Bo was nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ot, cała tajemnica, za którą się kryją te wszystkie tinderowe eksperymenty i pełne jadu wpisy. #takaprawda #przegryw #tinder
  • 99
@kociooka:

To są normalne prawa natury. Mam z litości interesować się kimś, kto mnie zupełnie nie pociąga?

Zrozumiałe niby, jednak.
Cały problem chyba w tym, że:
a) wymagania są obecnie bardzo wysokie i taka 3/10 nawet chce 7/10 I lepiej
b) chyba główny ból dupy polega na tym, że nie ma jakiegoś pewnego rozwiązania tego problemu i wszyscy zainteresowani zastanawiają się co z tym fantem zrobić
@kociooka: 1. Bo od dzieciństwa ciocie, mama i bajki wmawiały im bajki o "wnętrzu" i "charakterze"
2. Bo nie wiedzą że macie "gadzi mózg", zamiast o tym czytać oglądali komedie romantyczne a tam laski 10/10 miał brzydki, nieśmiały, dukający z nerwów lamus 3/10 który zapewniał dziewczynę jak to zawsze ją nieśmiale kochał. A ona wybierała go zamiast wysportowanego, pachnącego testosteronem, pewnego siebie faceta.
3. Bo to wykop i ból dupy jest
@John_Fitzgerald_Kennedy XDD nie ma to jak stosować wskaźniki ekonomiczne do opisywania relacji międzyludzkich, was już całkiem #!$%@?ło od tego piwniczenia. Niedługo poznamy tinderową teorie doboru naturalnego xD jestem pewna że jakiś wykopek opublikuje w excelu raport w liczbach po trwającym rok eksperymencie mającym na celu zgłębienie zasad, jakimi kierują się różowe przesuwając w prawo.
@kociooka: Czyli kobieta jedyne co może zaoferować to wygląd? Oraz brzydki mężczyzna ma szukać materialistki, która poleci na jego pieniądze, aby on mógł na nią łaskawie patrzeć i podziwiać jej piękno niczym freski w kaplicy Sykstyńskiej? XD Dodatkowo pierwsze słyszę, że nie ceni się w kobietach inteligencji czy zaradności. Obojętnie jak kobieta byłaby piękna to nie wytrzymałbym z mentalną amebą, z którą nie mógłbym o niczym porozmawiać. Ale w sumie bait
@kociooka: Czyli kobieta jedyne co może zaoferować to wygląd?

@doomky nie napisałam tego, czytaj że zrozumieniem. Ona to może zaoferować, ale faceci tego nie szukają (większość)

Oraz brzydki mężczyzna ma szukać materialistki, która poleci na jego pieniądze, aby on mógł na nią łaskawie patrzeć i podziwiać jej piękno niczym freski w kaplicy Sykstyńskiej? XD

Nie MA szukać, tylko tak po prostu jest :D pretensje kieruj do tych, którzy właśnie wyrywają pustaki,
@kociooka: No dobrze, masz rację nie napisałaś tego, mój błąd. Ale tzw. pustaki są również wśród mężczyzn i w moim mniemaniu oni tylko dobierają partnerkę ze względu na urodę, nie patrząc na inne zalety, które prezentuje dana kobieta. W sumie za dużo zmiennych jest, aby dyskutować nad procesem doboru partnerów, więc dobrej nocy Ci życzę.
A kobiety mają tylko jedną kartę przetargową - urodę. Jej brak właściwie wyklucza jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mężczyzn, bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni. Takie cechy są nawet czasem przeszkodą, bo wpędzają faceta w kompleksy.


@kociooka: To chyba obracasz się w towarzystwie karyn i sebixów bo dla mnie te cechy są tak samo ważne jak wygląd. Po #!$%@? mi laska która jest ładna i na tym kończą się
Ale najłatwiej sie wycofać i obwiniac wszystkich w koło


@Chemical_Usagi: ja wiem czy najłatwiej iść przeciw biologicznemu instynktowi i presji społeczeństwa? Clue programu jest takie że nawet jeśli taki przegryw znajdzie różową to i tak nie będą szczęśliwi bo różowa będzie zawsze patrzeć na lepszych facetów od niego, więc będą ze sobą bo nie mogą być z nikim lepszym, co spowoduje rozgoryczenie życiowe i niechęć wzajemną. Co poradzić, atrakcyjni ludzie są