Wpis z mikrobloga

Nie kumam czemu przegrywy z wykopu mają taki ból dupy, że różowym podobają się przystojni faceci? A wy to niby oglądacie się za 2/10 BMI 30? xD To są normalne prawa natury. Mam z litości interesować się kimś, kto mnie zupełnie nie pociąga?

I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie. A kobiety mają tylko jedną kartę przetargową - urodę. Jej brak właściwie wyklucza jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mężczyzn, bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni. Takie cechy są nawet czasem przeszkodą, bo wpędzają faceta w kompleksy.

A tak w ogóle to wy wcale nie nienawidzicie kobiet. Wy nienawidzicie pięknych kobiet. Bo was nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ot, cała tajemnica, za którą się kryją te wszystkie tinderowe eksperymenty i pełne jadu wpisy. #takaprawda #przegryw #tinder
  • 99
I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie. A kobiety mają tylko jedną kartę przetargową - urodę. Jej brak właściwie wyklucza jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mężczyzn, bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni. Takie cechy są nawet czasem przeszkodą, bo wpędzają faceta w kompleksy.


@kociooka: przecież nawet loszki 0/10 mają pełno zainteresowanych
I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie.


@kociooka: jak kobieta będzie miała hajsy to za te hajsy poprawi swój wygląd

A tak w ogóle to wy wcale nie nienawidzicie kobiet. Wy nienawidzicie pięknych kobiet. Bo was nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kociooka: jak nikogo nie nienawidze tylko smutno się robi na
@kociooka:

pięknych kobiet. Bo was nie chcą


Mnie nie chcą ani piękne ani brzydkie, a jakoś żadnych nie nienawidzę, po prostu #!$%@?, trudno. Ale może to dlatego, że nie jestem przegrywem. Nieważne.

brak właściwie wyklucza jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mężczyzn

Nie do końca, często widzę brzydka kobietę z przeciętnie wyglądającym mężczyzna, w drugą stronę już niekoniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 47
@kociooka: Problem w tym, że każda kobieta powyżej 2/10 nie ma kłopotów ze znalezieniem faceta, bo zawsze nawinie się kilku desperatów, a facet poniżej tych 5-6/10 nie ma nawet co liczyć na jakąkolwiek dziewczynę. No chyba, że ma gruby portfel albo jest sławny - bo jak wiadomo, te dwie rzeczy rozwiązują wszystkie problemy :-)

To z kim niby te 2/10 się spotykają skoro wszyscy faceci poniżej 6/10 są sami? xD te