Wpis z mikrobloga

Alciarze, bitcoinowcy wszyscy, mam prośbę. Nieważne czy mnie lubicie czy nie...

Odnośnie tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/33838117/hej-mirki-i-mirabele-bede-mial-pytanie-i-mala-pros/

Słuchajcie, codziennie kupujecie, sprzedajecie, nieraz na jednym nieudanym tradzie tracicie sporo, na dźwigni w chwilę możecie stracić znacxną kwotę na bitmexie... Płacicie ciągle fee, które nawet jeśli jednorazowo, niewielkie to sumarycznie wychodzi już sporo. Często za wypłatę z giełdy płacicie duże fee nawet kilkadziesiąt zł.

Weźcie nawet odrobinę, nieistotne może być i nawet za 1 czy 2 zł jakiegoś alta a najlepiej btc i wyślijcie dzieciakowi. Taki chłopak nie ma kompletnie nikogo, żadnej rodziny, kieszonkowego nic. Od razu po 18 będzie skazany na siebie samego i na własnym utrzymaniu.

Nawet jak nie macie dużo to poświęcacie głupi 1zl, cokolwiek. To dla was nic, nie odczujecie. Jednak jak się zrzuci stąd kilkadziesiąt osób to coś się już nazbiera. Niektórzy wyślą więcej to może wyjść ze 200zl na dzisiaj a jesteśmy w bear markecie. Nawet nie macie pojęcia jak taki dzieciak się ucieszy. On pewnie nigdy nic nie dostal.

@niemampolskichznakow: załóż mu portfel coinomi. Z jednego seeda będzie miał portfel do masy krypto.
Wrzuć tu te adresy. Zwłaszcza adres ETH to pełno shitow tam można mu wrzucić. @amelcio wyśle mu z 1000000 ePLN. Jeszcze adres waves, to na pewno @inpay: Lechu i Bentyn wrzuci mu trochę swoich personalnych, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) One mają jakąś płynność i są realnie wyceniane już dzisiaj...

Lubię takie inicjatywy. W ilości siła a dzieciak się będzie cieszył na 100% i na pewno będzie hodlował. Pewnie nawet się zainteresuje krypto. I dajcie mu suba na ten kanał.

Zrobmy coś pożytecznego zamiast wojenek.
Będziecie mieć dobre samopoczucie, zobaczycie.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 27
Dokladnie to. Przeciez ten dzieciak zamiast robic cos produktywnego jak uczenie czy praca, bedzie gapil sie caly dzien w wykresiki ile groszy mu uroslo czy spadlo


@kooliber: To dzieciak 13 letni z domu dziecka. Właśnie op napisał że nie ma swojego telefonu i mają wspólny komputer. Może korzystać godzinę dziennie. Ale #!$%@?, głupi pomysł....
@niemampolskichznakow: naucz go korzystać z MyEtherWallet bezpiecznie. Niech zapamięta sobie Mnemonic Phrase, żeby się tym logował do MEW, a w razie jakby zapomniał to Ty trzymaj klucz prywatny.

Nie wiedziałem, że w XXI w. istnieje jeszcze taka bieda, że ktoś nie ma telefonu czy komputera. Ale to smutne :/ Gdybym był w Polsce to bym wysłał mojego 2-letniego samsunga (szybka lekko rozbita, ale działa).
@cyberpunkbtc

Taki chłopak nie ma kompletnie nikogo, żadnej rodziny, kieszonkowego nic. Od razu po 18 będzie skazany na siebie > samego i na własnym utrzymaniu.


Przypuszczam, że mimo wszystko dostaje kieszonkowe, a jeśli będzie kontynuował naukę to ma możliwość na mieszkanie chronione i dalszą pomoc od państwa. Więc nie jest tak że w wieku 18 lat dostanie kopa w dupę.
Część wychowanków po skończeniu 18 woli jednak wrócić do swojego pato #!$%@?,