Wpis z mikrobloga

Alciarze, bitcoinowcy wszyscy, mam prośbę. Nieważne czy mnie lubicie czy nie...

Odnośnie tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/33838117/hej-mirki-i-mirabele-bede-mial-pytanie-i-mala-pros/

Słuchajcie, codziennie kupujecie, sprzedajecie, nieraz na jednym nieudanym tradzie tracicie sporo, na dźwigni w chwilę możecie stracić znacxną kwotę na bitmexie... Płacicie ciągle fee, które nawet jeśli jednorazowo, niewielkie to sumarycznie wychodzi już sporo. Często za wypłatę z giełdy płacicie duże fee nawet kilkadziesiąt zł.

Weźcie nawet odrobinę, nieistotne może być i nawet za 1 czy 2 zł jakiegoś alta a najlepiej btc i wyślijcie dzieciakowi. Taki chłopak nie ma kompletnie nikogo, żadnej rodziny, kieszonkowego nic. Od razu po 18 będzie skazany na siebie samego i na własnym utrzymaniu.

Nawet jak nie macie dużo to poświęcacie głupi 1zl, cokolwiek. To dla was nic, nie odczujecie. Jednak jak się zrzuci stąd kilkadziesiąt osób to coś się już nazbiera. Niektórzy wyślą więcej to może wyjść ze 200zl na dzisiaj a jesteśmy w bear markecie. Nawet nie macie pojęcia jak taki dzieciak się ucieszy. On pewnie nigdy nic nie dostal.

@niemampolskichznakow: załóż mu portfel coinomi. Z jednego seeda będzie miał portfel do masy krypto.
Wrzuć tu te adresy. Zwłaszcza adres ETH to pełno shitow tam można mu wrzucić. @amelcio wyśle mu z 1000000 ePLN. Jeszcze adres waves, to na pewno @inpay: Lechu i Bentyn wrzuci mu trochę swoich personalnych, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) One mają jakąś płynność i są realnie wyceniane już dzisiaj...

Lubię takie inicjatywy. W ilości siła a dzieciak się będzie cieszył na 100% i na pewno będzie hodlował. Pewnie nawet się zainteresuje krypto. I dajcie mu suba na ten kanał.

Zrobmy coś pożytecznego zamiast wojenek.
Będziecie mieć dobre samopoczucie, zobaczycie.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 27
@Obruni: niech sobie zapisze gdzieś na koncie Google seeda, nawet sam siebie maila wyślę to nie zgubi. Taki portfel to nie jakiś ogromny majątek żeby musiał zachowywać ogromne BHP. Nic mu się nie stanie z tym.

Ja tam lubię takie akcje. Zwłaszcza że sam nie sępi tylko osoba postronna bez powodu na to wpadła.
@qmicha: Przecież to nie moja akcja. Poza tym człowieku ja mam tylko BTC i nie potrzebuje jakichś groszy zbierać. Dawno wszedłem w krypto. Mam 34 lata i dwójkę dzieci. Nie wszyscy stąd to gimbusy. Nawet nie mam portfela do żadnego innego krypto. Nawet z giełd nie korzystam bo nie kupuję nic innego. W życiu nie wziąłem ani jednego airdropa. Ty mnie możesz nie znać ale wątpię aby reszta tagu coś podejrzewała.
@cyberpunkbtc Inicjatywa fajna, wspomoge chłopaka. Tylko też chciałbym jakiejś małej weryfikacji że to pójdzie dla niego i tylko on może mieć dostęp. Nie żebym kolegę organizatora zbiórki osadzal ale... Także przydałoby się trochę chłopaka poinformować co i jak działa, przekazać podstawową wiedzę i wyjaśnić żeby nie sprzedawał jak najszybciej. Chociaż w tym wieku pewnie będzie miał mały problem z tym. Jak coś to jest jeszcze NAGA WALLET który wspiera podstawowe krypto +
@pikoka: spokojnie, nie jestem lewakiem, też nie jestem za socjalem, mimo że mam dzieciaki to przeciw 500+
Tylko że trochę mylisz pojęcia. Socjal to zabieranie podatkami i dawanie innym bez pytania nikogo o zdanie. Zbiórki, fundacje czy taka wielka orkiestra świątecznej pomocy to nie socjal. Każdy daje z własnej woli.

Wiadomo że lepiej dać wędkę. Ale taki dzieciak nigdy nie dostanie ani wędki ani nawet ryby... To będzie jedyna.
@pikoka: Akurat drobne ilości krypto moim zdaniem to dobra terapia szokowa. Człowiek zaczyna myśleć "co to jest? Jak to działa?", zaczyna myśleć i kręci się kółko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rysiekryszardziom:
Dokladnie to. Przeciez ten dzieciak zamiast robic cos produktywnego jak uczenie czy praca, bedzie gapil sie caly dzien w wykresiki ile groszy mu uroslo czy spadlo, i zamiast sie wziac do roboty bedzie myslal ze mu sie nalezy bo taki biedny.
Totalnie glupi pomysl