Wpis z mikrobloga

@jaavi666: Raz oddałem po pracy w autobusie, wyszedłem tylko godzinę wcześniej. Niestety to był ten ostatni raz, bo już następnym okazało się, że nie mieszczę się w normie. A tak bym sobie chodził po pracy regularnie.
  • Odpowiedz
tak, ale wszystko ma swoje plusy i minusy. Donacje składników krwi trwają 1-2 h, podczas gdy krew pełna to 5-8 minut. Ale fakt, odznaki można znacznie szybciej robić na składnikach niż na pełnej krwi :D


@kote: Dodatkowy plus jest taki, że składniki mniej obciążają organizm. Ja zacząłem swoją przygodę z płytkami po roku intensywnego oddawania krwi pełnej, po którym hemoglobina poszła mocno w dół :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Woo-Cash1900: ja nawet i bez tego bym oddawał, choć znam takich co mówią, że nie będą oddawać za czekolady i honor, bo na zachodzie to się ludziom płaci za oddana krew, a nie to co u nas. xD
  • Odpowiedz
Z innej, ale podobnej beczki kolejkowej.
Jakby ktoś Wam w kolejce wmawiał, że "jestem ze służby zdrowia i mam pierwszeństwo" - to gówno prawda. Nie ma takiego paragrafu na taką możliwość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zolwixx: jeśli się nadarzy okazja, a istnieje szansa, że niedługo takowa będzie to zawołam! Jeśli nie zapomnę.
  • Odpowiedz
@Jotu: O, dzięki za przypomnienie. Muszę wyciągnąć zaświadczenia o donacjach z RCKiK poznańskiego i z Zielonej Góry, bo o ile dobrze liczę, to jeszcze jedna donacja i też będę licencjonowanym #!$%@? kolejkowych bab. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onde: styknie pójść do jednego i zliczą Ci wszystkie co masz w książeczce wpisane. Nie musisz latać do dwóch, mi w Zielonej zliczyli z Zielonej i z rodzinnego miasta.
  • Odpowiedz
@Jotu: No powinno, ale niedawno zobaczyłem, że w książeczce HDK mam wpisane donacje "historyczne" od listopada 2017, które i owszem na poczet RCKiK w Bydgoszczy robiłem, a przykładowo nie mam z sierpnia tego samego roku, kiedy to pierwszy raz na Woodstocku krew oddawałem.
  • Odpowiedz