Wpis z mikrobloga

Mirki z #trojmiasto #gdynia #gdansk #sopot.

Możecie mi polecić jakąś dobrą #joga ? Chcę się porządnie rozciągnąć i popracować nad postawą, oddechem itd., a w tej chwili nie dotknę dłońmi ziemi w skłonie (brak jakiejkowliek nadwagi jak coś). Siedzący tryb życia itd. #silownia i tak idzie równolegle, ale chciałbym tego spróbować.

Tak więc potrzebuje miejsca gdzie mogłbym zacząć od kompletnego zera, tak aby wraz z kolejnymi zajęciami szedł w progres w skali trudności. Mam w dupie czy to będzie robione przy akompaniamencie duchowo-filozoficznych pierdół czy czysto gimnastycznie, ważne, żeby było od zera i dobrze!! Bo nie mam pojęcie jak samemu rozeznać gdzie to robią dobrze a gdzie słabo. Help!
  • 11
@gorfag: jeśli nie szukasz w konkretnej dzielnicy, to ja polecam bhakti shala na Orzeszkowej. Paweł jest genialnym nauczycielem jogi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadowolona byłam też z zajęć z Pawłem Gutralem, który prowadzi zajęcia w różnych szkołach.
@gorfag jeśli zależy Ci na progresie, poprawianiu błędów i sprawności w kwestii ciala (w gratsie przy tym nauczycielu spokoj w głowie) to Sławek Grzyba z Joga Park. Kapitalny gość, jest od początku istnienia JP i od pierwszych dni w tej szkole do niego chodzilam. Całym sercem polecam- pod jego okiem pierwszy szpagat, pierwsze pozycje odwrócone, także swoim progresem zaswiadczam!
Joga Park tez polecam, to moja pierwsza szkoła, ale trzeba uważać z nauczycielami.