Wpis z mikrobloga

@Sheta: Ty, no ale zastanów się... co on Ci takiego złego powiedział, jeśli to prawda? ;- ) Trochę jak opowieść z gościem, który szukał kamienia filozoficznego, a ten na odpowiedź kamienia "może za Twoje niepowiedzenia odpowiadasz Ty sam", ów człowiek odparł "O Ty #!$%@?, nie znasz, nie oceniaj!".

widzę tutaj to samo...
  • Odpowiedz
via Android
  • 186
@Noombre
@paliakk
@Hornic
@Iskaryota ale zdajecie sobie sprawe, że tutaj nie chodzi o to czy ma racje czy nie xDDD
Serio to jest dobry sposób na podryw, żeby dziewczynie z którą się zamieniło 2 wiadomości nagle pisać jak powinna żyć i wmawiać jej że grając raz na miesiąc na kompie to jest uzależniona? XD no jeżeli tak, to jesteście mistrzami podrywu ;)
  • Odpowiedz
@Sheta: Wyjmij kija z dupy bo ja tutaj widzę zwyczajną zagajkę poniekąd o swoich (w sensie jego) przeżyciach a ty już to odbierasz jako atak personalny xD. Zakuło?
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@mikw masz racje, brak wczesniejszej mojej odpowiedzi.. Ale tak to było apropo mojego grania, bo napisalam że czasem wolę sobie w spokoju w domu pograć w gry, niż iść na imprezke do klubu ¯_(ツ)_/¯

@bartekkk musze iść na odwyk xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@bartekkk co ciekawe w poprzedniej wiadomości pisałam mu, że na wigilie lepie sama xD

@foxbond ruskie z biedry rządzą (òóˇ)

@sen_olimpii hahah oj tak, by było że już chce faceta pod siebie układać i że chyba jakas karyna z wysokimi wymaganiami xD
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Znaczy nie jadłeś, spoko, można tak od razu napisać. Albo pizze na przykład, różnież świetne.

Nie można generalizować, bo z drugiej strony ja wiem jakim gównem są te wszystkie gotowe wrapy, jakieś burgery, kotlety i inne takie, tego to juz na prawdę jeść się nie da.
  • Odpowiedz